ברקת בוחנת אם עבדו עליה בעיניים

אלונה ברקת הסכימה לשלם על הבלם הברזילאי, וויליאם סוארז חצי מיליון דולר. אמרו לה שהפועל ת"א רוצה אותו ועוד אמירות שונות. רק בדיעבר התברר לה כי מדובר בשחקן ששווה, אולי, שליש מהסכום. הבעיה: ברקת העבירה מקדמה של 200 אלף דולר

יום ראשון 24 ינואר 2010
אשר גולדברג
 29 שערים ספגה הגנת הפועל ר"ג עד לפני המשחק מול מכבי נתניה. יש לרמת גן את אחת ההגנות החלשות והמחוררות בליגת העל. אבל זה לא מנע מגורמים שונים להפוך את הבלם הברזילאי וויליאם סוארז, לדבר הבא בכדורגל הישראלי.

רבים הרימו גבה ושאלו שאלות, אחרי שהגברת אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר שבע,  הסכימה לשלם על סוארז סכום עגול של חצי מיליון דולר. מדהים ששום גורם מקצועי בנגב, או מי שמבין כדורגל לא עצר את אלונה ברקת מלבצע את המהלך ההזוי הזה: חצי מיליון דולר, סכום שיהווה את אחת מעשר העברות הגדולות בישראל בכל הזמנים והעברה הגדולה ביותר בשנה האחרונה. רק לשם המחשה - מכבי חיפה והפעול תל אביב לא שילמו בעשור האחרון על אף שחקן מהליגה בישראל, סכום של חצי מיליון דולר.

גורם המקורב למהלך מכירתו של סוארז לבירת הנגב סיפר: "זה סיפור הזוי, אמרו לברקת כי וויליאם סוארז מבוקש בהפועל ת"א שהולכת להחתימו. היא לא בדקה. פשוט אמרו לה וזהו"

אותו גורם הוסיף: "אמרו לה שהוא יהיה טוב יותר מדאגלס דה סילבה ויימכר בסכומים ענקיים לאירופה בסיום העונה. עצוב ששום גורם מקצועי בהפועל ב"ש לא ידע להגיד לה שבחצי מהסכום הזה מביאים 4 סוארזים להפועל ב"ש".

בינתיים בסוף השבוע היה מי שלחש על אוזנה של ברקת וסיפר לה שאפשר לעצור את המהלך, פשוט כי אפשר בחצי מיליון דולר לעשות בוסרמיל דברים אחרים. 

רגע לפני שברקת הולכת להפוך למומחית כדורגל נוסח ארקדי גאיידמק, היא הבינה שמשהו או לא כשורה בעסקה, ועצרה את חתימתו של סוארז, שלא ישחק הערב בוסרמיל מול מכבי פ"ת.  הבעיה היא שברקת שילמה כבר מקדמה בסך 200 אלף דולר וספק אם ראשי רמת גן יסכימו לוותר.

היום (ראשון) צפויות התפתחויות נוספות בפרשת וויליאם סוארז, הפועל ר"ג וחצי מיליון הדולרים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק