בוסטון במרחק ניצחון מאליפות

38 נקודות של קובי ברייאנט לא עזרו מול הגנה חזקה של בוסטון שעצרה את כל האחרים בקבוצה. פול פירס הוביל את הירוקים ליתרון 2:3 בסידרה עם ניצחון 86:92 אך שני המשחקים הבאים ייערכו ӑלוס אנג'לס

יום שני 14 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 מחמשת משחקי סידרת הגמר עד כה ברור לחלוטין דבר אחד: הסידרה תוכרע על ידי ההגנה של בוסטון. עד עתה בכל משחק בן ההגנה של הירוקים היתה דומיננטית והשאירה את הלייקרס עߜ פחות מ95 נקודות, היא ניצחה וכך היה גם הלילה. בוסטון עשו את מה שדטרויט עשתה כאשר זכתה באליפות על חשבון הלייקרס של קובי ושאקיל לפני מספר שנים. 

הם  נתנו לקובי חופש אבל חנקו לחלוטין את כל האחרים ובראשם פאו גאסול. והתוצאה: הספרדי, שהיה̠דומיננטי לחלוטין בארבעת המשחקים הראשונים ובכלל בפלייאוף, סיים עם 12 נקודות בלבד, על ידי כך, נאלץ קובי לנסות ולהחזיק את הקבוצה לבדו ולמרות שסיים עם 38 נקודות, הוא נאלץ לקחת זריקות קשות וסיים עם מאזן לא טוב של 13 מ27 מהשדה.

המחצית הראשונה היתה ߐופיינית לכל המשחקים עד כה בסידרה. סקור נמוך, אחוזי קליעה לא טובים והגנה שלא נותנת לנשום. לאחר שהרבע הראשון הסתיים ביתרון 20:22 לבוסטון, הצליחו המארחים לרדת להפסקה עם יתרון סביר של 39:45.

ברבע השלישי ההתקפות החלו לעבוד כמו שצריך בשתי הקבוצות. ۨיי אלן עדין לא היה קרוב למחצית מרמתו במשחק השני בסידרה אך עדיין התאושש משני המשחקים האחרונים והוביל את קבוצתו ליתרון 65:73 בסיום הרבע.

הלייקרס ניסו בכל הכוח להפוך את התוצאה ברבע האחרון כדי לחזור הביתה עם יתרון מבטיח בסידרה ולכן השאירו את קוביĠבמשחק גם עם חמש עבירות, אך גם בוסטון ידעה כי הפסד שלה סוגר, ככל הנראה, את הסיפור ולא נתנה לאורחים להתקרב. שוב היו אלו פול פירס, שסוף סוף הגיע לסידרה, ורג'ון רונדו שעם מהלכים התקפיים מבריקים שמרו על היתרון.

זה הסתיים ב86:92 לבוסטון. בוסטון עולߔ ליתרון 2:3 בסידרה אך ניצבת בפני משימה קשה במיוחד של לנצח שוב משחק בסטייפלס סנטר שבעיר המלאכים. לוס אנג'לס יודעת כי בבית היא חייבת לשפר את משחק ההתקפה שלה אחרת היא תראה את היריבה המושבעת שלה חוגגת אליפות דווקא במגרשה הבייתי, תסריט שגם בהוליווד רוצים שיישאۨ בגדר פנטזיה בדיונית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק