צפו בבלם שמצטרף למכבי תא

צפו בבלם המצטיין עוצר את כריסטיאנו רונאלדו. ברק יצחקי, אלירן עטר, רוברטו קולאוטי, קלמי סבן ויואב זיו הגיעו לאימון הפתיחה בקריית שלום ביחד עם כ-1,000 אוהדים. גם האריס מדונדיאנין מגיע להתרשמות ועשוי לחתום

יום שני 14 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 קבוצה של חלוצים בלבד? מכבי תל-אביב ממשיכה להתחזק. עוד לפני אימון הפתיחה הסוער בקריית שלום הודיעה הקבוצה על שני שחקנים זרים אשר מגיעים להתרשמות ועשויים לחתום.

מדובר בבלם הברזילאי ניבאלדו בן ה-30 ובקשר הבוסני האריס מדוניאנין, אשר ששיחקו בעונה האחרונה בויאדוליד הספרדית. לצפייה בניבאלדו עוצר את כריסטיאנו רונאלדו לחצו כאן.

לאחר מכן עלו שחקני מכבי תל-אביב לכר הߓשא והחלו באימון הראשון לעונת 2010/2011. עוד לפני כן שוחחו שחקני הרכש ומאמן הקבוצה החדש, יוסי מזרחי.

"מדובר בקבוצה עם המון שחקנים חדשים והמשימה לא פשוטה. אנחנו רוצים לשחק כדורגל התקפי ומשוחרר. אבי נמני הוא הסכמות המקצועית העליונה, אני אעבәר את האימונים ואעמוד על הקווים. אנחנו מכירים שנים ויש בינינו הערכה רבה".

רוברטו קולאוטי: "אני מאוד מתרגש. כיף גדול להיות פה. אני אתן השנה הכל במשחק ורוצה לנצח כמה שיותר". לגבי יצחקי ועטר שישחקו לצידו הוסיף הארגנטינאי: "אניĠרגיל שיש לצידי שחקני התקפה טובים. היו לי הצעות מגרמניה אבל מכבי הפתיעו אותי עם ההצעה ואני שמח לבוא. יהיה לנו קל יותר שהרבה שחקנים מכירים מנבחרת ישראל".

אלירן עטר שנרכש בסכום של למעלה ממיליון דולר מבני יהודה התרגש: "מוזר לי השינוי. קۑוצה חדשה, אווירה חדשה אבל אני מתרגש ושמח להצטרף, מדובר בחוויה. אני מקווה לשחק בחוד עם יצחקי וקולאוטי ושיהיה בסדר. עוד מוקדם לדבר על תואר אבל לא סתם ביצעו את הרכש, אני שואף להכי גבוה שאפשר. אני צריך להוכיח את עצמי, לא מפחיד אותי המעמד, זה עושה לי טוב"Į

גם דור מלול הצעיר, אחד משחקני הבית המוכשרים ביותר של מכבי ת"א אמר לפני האימון: "אנחנו שמחים לקבל את השחקנים החדשים ושמחים לראות את הקהל שהגיע. אני מאמין שכל שחקני הבית מספיק מוכשרים וטובים בשביל לייצג את עצמם ולקבל דקות. מדובר בתחרות חיובית, אם לא תעמוד בתחרות לא תהיה שחקן כדורגל. זה לא הזמן לדבר על אליפות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק