האליפות תוכרע רק בסיום העונה

בשני הצדדים הערב, מכבי חיפה והפועל תל-אביב, מסכימים שזהות האלופה תיקבע רק במחזורי הסיום. דניאל דה-רידר, שנכנס כמחליף בדקה ה-66, הוחלף בדקה ה-80 אחרי התנגשות ראשים עם קולמה וסובל מזעזוע מח

יום שני 25 ינואר 2010
אשר גולדברג

הפער בין מכבי חיפה והפועל תל-אביב נשאר כפי שהיה, 10 נקודות. האדומים לא היו רחוקים מלנצח את המשחק בקריית-אליעזר, או "קללת אליעזר" כפי שהוא מכונה אצל אוהדי הפועל לאור התוצאות בשנים האחרונות, אבל בכל זאת חוזרים עם תיקו סביר מבחינתם.

קשר הרכש הישראלי-הולנדי של הפועל, דניאל דה-רידר שנכנס מחליף בדקה ה-66 במקומו של מהארן לאלא, סובל מזעזוע מח לאחר שהתנגש עם ג'ון קולמה בדקה ה-80. דה-רידר הוחלף מיד על ידי מיכאל זנדברג. גם דאגלס דה-סילבה נפגע בקרסול וחומרת הפגיעה תתברר מחר.

ערן זהבי, שלא הוחלף על-ידי זנדברג בעקבות פציעתו של דה-רידר, אמר בסיום: "אני שמח שגוטמן נותן לי את הקרדיט על המגרש. המאבק על האליפות רחוק מלהסתיים". הקשר הצעיר גם החמיא לחברו החדש: "דניאל סבל מחוסר מזל. אתם עוד תראו שהוא שחקן מצוין".

בצד הירוק אמר מאמן האלופה, אלישע לוי: "שיחקנו מול קבוצה טובה מאוד אבל במחצית השנייה הגענו למספר מצבים שהיינו צריכים לנצל טוב יותר.  כמו שכבר אמרתי, האליפות תוכרע רק בסיום".

מוחמד גדיר, שנבחר לאיש המשחק אמר: "הגשם והרוח הפריעו מאוד למהלך המשחק. הפועל תל-אביב קבוצה טובה מאוד ואני חושב שאחרי התיקו שלנו היום גם מכבי תל-אביב בתמונה. לא היה לנו קל היום".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק