מזל שהמונדיאל בחינם

זו לא הרמה של אליפות העולם, חה הרמה של שחקנים שפשוט נופלים מהרגליים לאחר שהם מגיעים לטורניר הגדול בעולם בסיום עונה ארוכה ומעייפת. לאייל כהן עדיין משעמם

יום שישי 18 יוני 2010
אייל כהן

לאחר שבוע צפייה רצוף בשידורי המונדיאל, הגעתי למסקנה שבאמת הפעם צרۙך להצדיע לערוץ 1 שחסך לנו עשרות ואולי מאות שקלים לשלם על ההצגה המשעממת ביותר בדרום אפריקה.

רק שאלה לערוץ 1, אם רמת ההשקעה בשידור ואולפן הססגוני הגיעו אפילו לרמות של HD, אז
מדוע בתור משלם המיסים אתם לא דואגים לכך כל ימות השנה? הרי גם ככה ניתߟ לקלוט אתכם
בממיר שקונים בחנויות במחיר סימלי. תחשבו על זה.

אין ספק, משחק הפתיחה בין דרום אפריקה למקסיקו היה מרשים. הטקס לפחות בפתיחה ריגש
והמוני אוהדים אפריקאים ב'סיטי סוקר' בהחלט פתחו לי את הפקקים באוזניים עם הווזבלות, או הזמברות המודרניות, שעד עכשיו יש מדינות שלא יודעים איך לעכל זאת או לסדר את הסאונד בהתאם.

אם המונדיאל ימשך בצורה שהוא נפתח בשבוע האחרון, הוא בהחלט יהיה המונדיאל המשעמם ביותר שאני צפיתי בו. במונדיאל בגרמניה היה כדורגל, קשה היה להתלונן על כך. בדרום קוריאה יפן, אӠי זוכר בעיקר מעט משחקים כי אז עוד הייתי חייל, שרץ לשיקמית הקטנה כדי לצפות במסך ולראות בשעות  א שעות את רונאלדו מברזיל.

אני מודה, יש לי סימפטיה לנבחרת אנגליה מאז ומתמיד, אבל הפעם לא רק האנגלים איכזבו, אלה כמעט כל הנבחרות בטורניר (אולי חוץ מגרמניה ששיחקה מול קונוסים). זו לא הרמה של אליפות העולם, זה הרמה של שחקנים שפשוט נופלים מהרגליים לאחר שהם מגיעים לטורניר הגדול בעולם סחוטים ועייפים ועל כך פיפ"א צריכה לתת את הטון ולהתארגן להבא בהתאם. 

למרות היומיים האחרונים של מקסיקו ואӨגנטינה יש עוד תקווה, אבל דבר אחד חיובי יצא מכל הסיפור, שבכל זאת לא הצטרכנו לשלם מאות שקלים על חודש וחצי דיי קיטשיים. ועל כך שאפו לערוץ 1.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק