רוני: אני לא עוזב את יונייטד

חלוץ השדים האדומים דחה את השמועות לגבי מעבר אפשרי לאחת הקבוצות הבכירות בספרד: "זה לא חדש. אני ער לכך". על מצבה הנוכחי של הקבוצה: "שיסתכלו על העבר שלנו". ריו פרדיננד נמצא אשם ויועמד לדין

יום שלישי 26 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 גל השמועות סביב חלוצה של אלופת אנגליה, ווין רוני עם אפשרות למעבר לספרד ולמדי ברצלונה או ריאל מדריד שתי הקבוצות הגדולות בחצי האי האיברי, דחה החלוץ לחלוטין  את הספקולציות סביבו. 

"אני גאה להיות שחקן מנצ'סטר יונייטד. תמיד ישנם ספוקלציות ושמועות לגביי, אני ער לכך. זה נחמד להיות משוייך לקבוצות מסדר גודל כאלו (ריאל מדריד וברצלונה)" - כך אמר וויין רוני באתר הרישמי של הקבוצה. 

רוני הוסיף בגאווה: "זה לא פעם ראשונה ששמי נקשר עם מועדונים כאלו ואחרים. אני שחקן יונייטד ואני שמח על כך". רוני גם התייחס לעונה הנוכחית של השדים האדומים: "אני מקווה שנזכה בתואר שוב העונה. הקבוצה מצליחה בזכייה באליפויות ומאוד קשה לקחת את התואר הזה מאיתנו. מקווים להמשיך בקו הזה". 

לרוני העונה כבר 19 שערים באמתחתו, שמו נקשר לגבי מכירה בעקבות קשיים פיננסים, אולם המכירה בשנה שעברה של כריסטיאנו רונאלדו הכניסה למועדון לא פחות מ-80 מיליון פאונד. 

בית הדין המשמעתי באנגליה מצא אשם את בלם נבחרת אנגליה ומנצ'סטר יונייטד ריו פרדיננד בעקבות התקרית עם קריג פאגאן מהאל סיטי. 

אם פרדיננד יודה באשמה הוא צפוי לספוג עונש הרחקה מ-3 משחקים בפועל, אך יוכל לשחק במשחק הגומלין בחצי גמר גביע הליגה האנגלי מול מנצ'סטר סיטי. כל זה קורה לאחר שפרדיננד רק חזר לשחק לאחר פציעה בת שלושה חודשים. 

מי שעומד כעת לזכות השחקן, זהו מאמנו, סר. אלכס פרגוסון: "לזכותו יאמר כי פרדיננד הוא בורג חשוב מאוד במערכת. זה חשוב לנו שהוא חזר אלינו ומרכז ההגנה שוב חש ביטחון וזה יעזור לנו בהמשך העונה".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק