ריאל: רונאלדו הושעה מ-2 משחקים

בית הדין של ההתאחדות הכדורגל הספרדית קבע את עונשו של כוכב ריאל מדריד, כריסטיאנו רונאלדו לשני משחקי השעייה בפועל בעקבות שבירת אפו של מגן מלאגה, פטריק מטילגה

יום שלישי 26 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 שוב השעייה. שחקן הכדורגל היקר בכל הזמנים בכדורגל העולמי, כוכבה של ריאל מדריד, כריסטיאנו רונאלדו נאלץ להשלים עם העובדה כי בית הדין של התאחדות הכדורגל הספרדית החליט להשעות את השחקן לשני משחקים בעקבות המרפק שגרם לשבירת אפו של פטריק מטילגה ממלאגה. 

זו לא העונה שכריסטיאנו רונאלדו ירצה כל כך לזכור. חוץ מכדורגל משובח, השחקן בעיקר מסתבך בעניינים לא נאותים לשחקן המעוטר בהגדרה: "היקר בתבל". רונאלדו ייאלץ להפסיד את שני משחקיה של קבוצתו מול דפורטיבו לה קורוניה ביום שבת ולאחר מכן מול אספניול. 

המגן של מלאגה, פטריק מטילגה שבר את אפו בעקבות המרפק הקשה של רונאלדו וייעדר מהמגרשים כשלושה שבועות. בנוסף לעונש ההשעייה רונאלדו נקנס בקנס כספי בסך 600 יורו. 

באותו משחק דרך אגב כבש רונאלדו שני שערים שבו ניצחה הקבוצה 0:2 את מלאגה. רונאלדו עצמו ניסה לדחות את ההאשמה כי פגע בשחקן בכוונה ואמר: "כל מי שראה את הפגיעה, ראה שזה לא נעשה בכוונה. זו בושה שהשופט הרחיק אותי. בחיים לא תקפתי אף אחד מימי".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק