סאדאת בוקרי חתם בחיפה לארבע וחצי שנים

החלוץ הגנאי, בעברו בבית"ר ירושלים, ניהל מו"מ ממושך עם הפועל תל-אביב. היום הוא הופיע דווקא באימון מכבי חיפה, עבר בדיקות רפואיות וחתם על חוזה לארבע וחצי השנים הקרובות. האדומים זועמים: "שערורייה"

יום רביעי 27 ינואר 2010
אשר גולדברג

סאדאת בוקרי, החלוץ הגנאי שהשתייך בעברו בקבוצת הנוער של בית"ר ירושלים, ניהל מו"מ ארוך וממושך עם הפועל תל-אביב. האדומים אף הנפיקו לשחקן כרטיס טיסה לארץ, אולם אז השחקן נעלם.

היום (רביעי) הופיע השחקן בליווי דודו דהאן במתחם האימונים של מכבי חיפה, שוחח עם אלישע לוי ואף עבר בדיקות רפואיות. עם סיום מו"מ מהיר, חתם החלוץ בן ה-20 על חוזה לארבע וחצי השנים הבאות במדי מכבי חיפה. מכבי חיפה טענה היום כי הגנאי הועדף על פני לאסלו לנצ'ה וכי השחקן הגיע לארץ על-ידי כרטיס טיסה שהיא מימנה לו בעצמה, אחרי שבדקה כי אין לחלוץ התחייבויות קודמות.

דדה חדד, סוכנו של החלוץ שניהל את המו"מ מול הפועל תל-אביב זעם היום על המחטף ואמר: "הוצאתי מכתב למכבי חיפה, לא יכול להיות ששחקן שנמצא אצלי מגיע לחתום אצלם ללא ידיעתי ועוד בליווי סוכן אחר. אם לא תשבו מולי תוגש תלונה בפיפ"א".

הנהלת הפועל תל-אביב אמרה בשיחות עם מקורבים: "פשוט שערורייה. אנו לא זוכרים דבר כזה".

כאמור, החלוץ שיחק בעברו בבית"ר ירושלים אולם לא השתלב במועדון ועזב. בוקרי, בן 20 בלבד, העביר את שנותיו אחרי ירושלים בטוניסיה.

צילום: בית"ר נט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק