מאיוקה צפוי להחמיץ את עכו, שבחון בספק

נשיא זמביה הזמין את שחקני הסגל והצוות המקצועי אל משכנו כאות הוקרה על אליפות אפריקה והחלוץ צפוי להחמיץ את המשחק מול עכו. שבחון חש ברע ונעדר מהאימון היום, ראלדס יהיה כשיר

יום רביעי 27 ינואר 2010
אשר גולדברג
מכבי תל-אביב קיימה הבוקר (רביעי) אימון נוסף לקראת משחק הליגה ביום שבת מול הפועל עכו. הבעלים הקנדי, מיץ' גולדהאר, צפה באימון והבוקר ויגיע בשבת לנצרת עלית לצפות במשחק.

מי שבספק רב לשבת הוא יוסי שבחון, שלא התאמן הבוקר לאחר שחש ברע. שבחון ייבדק היום על-ידי הצוות הרפואי של מכבי תל-אביב ולאחר מכן יוחלט אם להחזירו לאימונים כבר מחר. 

הבלם הבוליביאני של מכבי, רונאלד ראלדס, ערך אימון אישי כדי להפחית ממנו את העומס אך הבלם יהיה כשיר וצפוי כבר מחר לערוך אימון כרגיל.

מי שלא צפוי לשחק הוא החלוץ הזמבי, עמנואל מאיוקה. נבחרתו הודחה שלשום על-ידי אניימה וניגריה אחרי דו-קרב פנדלים והצהובים קיוו לנחיתתו של החלוץ היום בישראל. להפתעתם, מאיוקה נסע עם המשלחת הזמבית אל מולדתו, שם חיכה להם נשיא זמביה שאירח את הנבחרת במשכן הנשיאותי. נראה כי מאיוקה יגיע לישראל לכל המוקדם רק ביום שישי ולכן אינו יכלל בסגל למשחק.

נכון לכתיבת שורות אלה, עדיין אין פתרון לגבי סוגיית שידור המשחק בשבת בנצרת-עלית. נראה שהפתרון המסתמן הוא שעל אוהדי מכבי תל-אביב להגיע למשחק מול עכו כדי לצפות בו, כשגם רעיון השידור המשחק באינטרנט כנראה ייגנז בעקבות זכויות שידור. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק