0

פורטוגל עירערה על הצהוב של רונאלדו

נבחרת פורטוגל הגישה עירעור על הצהוב שספג כוכבה בתיקו המאופס מול חוף השנהב. ג'ינאלואיג'י בופון שוערה של איטליה יחמיץ את ניו זילנד

יום חמישי 17 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 אחרי שסיימה בתיקו 0:0 מאכזב את משחק הפתיחה שלה מול חוף השנהב, בנבחרת פורטוגל כבר חושבים קדימה והיום הגישה הנבחרת ערעור על הכרטיס הצהוב שספג כוכב כריסטיאנו רונאלדו במשחק מול חוף השנהב.

כזכור, רונאלדו ספג צהוב אחרי שהתעמת עם מגן חוף השנהב גיא דמל, שתיקל אותו על סף הרחבה. הפורטוגלי התלונן בפני השופט, שהראה לשני השחקנים את הכרטיס הצהוב. 

בפורטוגל טוענים שלא היתה שום סיבה להראות את הכרטיס הצהוב וטוענים שדמל היה זה שהתגרה̠ברונאלדו. בנבחרת מקווים שהצהוב של רונאלדו יבוטל וחוששים שרונאלדו ייאלץ להחמיץ את אחד המשחקים בהמשך הטורניר בשל השעיה.

בופון יחמיץ את המשחק מול ניו זילנד

אלופת העולם איטליה, פתחה את המונדיאל עם תיקו 1:1 מאכזב מול ߤרגוואי, תוצאה שסיבכה אותה לקראת ההמשך, אבל כעת צריך מרצ'לו ליפי להתמודד עם בעיה חדשה.

ג'ינאלואיג'י בופון, שוערה של נבחרת איטליה ויובנטוס סובל מפריצת דיסק ובנבחרת אישרו היום שהוא ייעדר מהמשחק מול ניו זילנד ביום ראשון.

בופון, שהוחלۣ ע"י מארקטי במשחק מול פרגוואי, עלול להחמיץ את המשך הטורניר ואולי גם לסיים את הקריירה. אנריקו קאסטלאקי, הרופא של נבחרת איטליה אמר ביחס לפציעה של בופון: " הסיכוי שבופון יחזור לשחק הוא נמוך מאוד, אבל הוא מאוד רוצה וייתכן והוא יחזור בהמשך".

תגובות

טלספורט בפייסבוק