המטרה שלי להיות אלוף

מונדיאל 2013: המאמן הצבעוני, דייגו ארמנדו מראדונה לא הסתיר את משאלת ליבו בתום הטורניר בדרום אפריקה: "עם מסי זה בהחלט אפשרי"

יום חמישי 17 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 המון נחת לארגנטינה ולאוהדים הנפלאים שלה לאחר ה-1:4 המרשים נגד דרום קוריאה, מה שהעלה את נבחרת האלביסלסטה למקום הראשӕן בטבלה עם 6 נקודות ושער חובה אחת באמתחתא. 

חגיגה גדולה של גונזאלו היגוואין, חלוצה של ארגנטינה וריאל מדריד שתרם לניצחון הגדול. המאמן, דייגו ארמנדו מראדונה התראיין בסיום ואמר: "לדעתי, אף אחד לא מתקרב למסי בטורניר כאן̮ מסי בכלל הראה רק 40 אחוז יכולת".

מראדונה המשיך ואמר: "אני המטרה שלי להיות כאן אלוף. בשביל זה יש לי כאן צוות מנצח וגם עם מסי זה אפשרי בהחלט. מסי התבגר, הוא נראה יותר אחראי". 

גונזאלו היגוואין, כובש השלושער אמר̠בסיום: "אני שמח מאוד מאוד, זה ניצחון חשוב להמשך. אני מרוצה מהשערים, אבל במיוחד מהנבחרת שלנו. כבוד להיות מלך השערים, אבל אנחנו ממשיכים בעבודה".

בשורה קצת פחות משמחת עבור ארגנטינה, היא תאלץ להסתדר במשחק הבא ללא חואן סבסטיאן ורון, הקשߨ האחורי/קדמי שנפצע ויחליף אותו קשר ליברפול, מקסי רודריגז. גם הקשר חבייר מסצ'ארנו לא יוכל לשחק בעקבות ספיגת כרטיסים צהובים וגם המגן הימני חונאס גוטיירס יעדר מול יוון.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק