צהוב חדש: כדיר חתם במכבי תא

האלוף הטרי מגליל גלבוע החליט לעבור למכבי תל אביב וחתם עימה חוזה לשלוש שנים וישחק תחת הדרכתו של דייויד בלאט. מכבי רוצה שדורון פרקינס ישאר בצהוב. דייויד בלאט: "אלישי שחקן ענק, טוב שהוא כאן"

יום חמישי 17 יוני 2010
שלמה חסיד
 אלישי כדיר, שחקן העונה שהוליך את גליל/גלבוע לזכייה באליפות מדהימה, חתם היום במכבי תל אביב של דייויד בלאט. 

כדיר חתם על חוזה לשלוש שנים בהיכל נוקיה ונחשב מהישראלים הבכירים הגבוהים שיש בליגה הישראלית. כדיר הוא ההחתמה השנייה במכבי תל אביב, לאחר שטל בורשטיין חוזר לסגנית האלופה.

למרות ההצהרות של קטש על רצונו לקחת עימו את כדיר להפועל ירושלים, הסנטר הישראלי המצויין החליט לשחק אצל דייויד בלאט. כדיר, יגדיל את מסכת הישראלים במכבי ת"א וגם יוסיף למכבי עוד אופציה בצבע, מה שחסר לה מאוד בעונה החולפת.

דיוויד בלאט אמר הערב לאחר ההחתמה: "אני מאוד שמח על ההחתמה, יחד עם טל בורשטיין השגנו תוספת כוח משמעותית במצבת הישראלים של הקבוצה, וזו הייתה אחת המטרות המרכזיות שלנו. אלישי הוא אחד השחקנים הכי מוכשרים בישראל ובעל אישיות כובשת, ואני בטוח שהוא יכול להגיע לרמות הכי גבוהות.

בלאט הוסיף:"אלישי שחקן שמהיום הראשון ששיחק כדורסל לא פוחד מאף אתגר, ובזכות זה בשילוב עם הכישרון הגיע למכבי אלקטרה תל אביב, ואני בטוח שהוא לא יפחד מאף אתגר שנציב בפניו במכבי, בארץ וביורוליג".

בנוסף במכבי תל אביב רוצים גם לשמר את הסגל מהעונה שעברה ופנו לדורון פרקינס כדי להמשיך את החוזה עימו בעונה הבאה. 

היום (חמישי) זהו המועד האחרון שבו יכולה מכבי ת"א להודיע לרכז האמריקאי שהוא משוחרר. למכבי ת"א יש אופציה על השחקן בעונה הבאה.

צילום: MACCABIFANS

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק