טל נקנס ב-8,000 שח

עידן טל עמד לוועדת משמעת בבית"ר ירושלים לאחר שלא קם לחימום במשחק, טען ש"הקבוצה נראית איך שהיא מאומנת.. אין כאן סדר, הכל פה בלאגן". אלי ששון פרש רשמית

יום חמישי 28 ינואר 2010
אשר גולדברג

 עידן טל עמד הבוקר לוועדת משמעת פנימית בה נכחו היו"ר איציק קורנפיין ועורך דינו מורן מאירי. לאחר שהצדדים ישבו כשעה, הוחלט שהשחקן יתרום סכום של 8,000 שקלים למוסד מוכר כחלק מהתרומה לקהילה.

עוד הוחלט כי הקנס הקודם שהוטל על השחקן יישאר על כנו והשחקן לא יממש את האפשרות להגיש תביעה כנגד הקבוצה

בוועדת משמעת פנימית בה נכחו יושב ראש הקבוצה איציק קורנפיין, עורך הדין מורן מאירי ועורך דין נוסף המייצג את השחקן. טל עמד לדין על שלושה סעיפים:
1. השחקן לא קם לחימום במהלך המשחק מול הפועל פ"ת למרות שהתבקש לעשות זאת.
2. השחקן צוטט בעיתון מעריב על כך שאמר: "הקבוצה נראת איך שהיא מאומנת"
3. באחד האימונים לפני כשבוע וחצי נפגע באפו ואמר: "אין כאן סדר, הכל פה בלאגן".
 
על הסעיף השני השחקן זוכה ואילו בשני הסעיפים האחרים נמצא אשם. בעקבות הסכמה משותפת של השחקן ושל המועדון, הוחלט כי טל יתרום סכום כסף למוסד מוכר על מנת להביע את תרומתו לקהילה, ההצעה אגב הגיעה מהצד של השחקן שרואה חשיבות גדולה בתרומה לקהילה.

בתום וועדת המשמעת הוחלט כי השחקן יתרום סכום של 8000 שקלים למוסד אותו יבחר השחקן. כמו כן הוחלט כי הקנס הקודם שהוטל על השחקן (4000 שקלים) יישאר על כנו והשחקן לא יממש את האפשרות לפתוח בהליך משפטי כנגד הקבוצה על כך שקיבל את הקנס ללא וועדת משמעת (כפי שמצוין בחוזה).

בתום וועדת המשמעת הוציאה המועדון הודעה בנושא: "השחקן מעריך מאוד את המועדון והמועדון מעריך מאוד את השחקן ואת יכולתו לשמש דוגמא לשחקנים הצעירים. שני הצדדים מקווים שמעתה יצאו לדרך חדשה לטובת המועדון".

לאחר וועדת המשמעת, התכנסה הקבוצה לחדר ההלבשה לפרידה מהשחקן אלי ששון שבגיל 27 החליט לפרוש מכדורגל פעיל לאחר שבשלוש העונות האחרונות סבל מפציעות לא קלות. בתחילת העונה לאחר בקשה של השחקן - החליט קורנפיין להחזיר אותו למועדון בו גדל, אך לפני שבוע החליט השחקן לתלות את הנעליים ונשאר במערכת כעוזר מאמן של סמי מלכה בקבוצת נערים א' של המועדון.

בטקס הפרידה , אמר קורנפיין לאלי ששון: "אתה בשבילי ובשביל רבים מהשחקנים כאן - חבר אמיתי. עצוב שאתה פורש בגיל כזה צעיר, אבל היה חשוב לי מאוד שאישיות כמוך תישאר אצלנו במערכת".

 צילום ועריכה: בית"ר.נט

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק