האורווה תיהרס סופית ביוני

ראש עיריית פ"ת איציק אוחיון, הבטיח כי בספטמבר 2010 האצטדיון העירוני החדש יושלם. הפועל ומכבי פ"ת ישחקו מחוץ לעיר מספר מחזורים בפתיחת העונה הבאה

יום שישי 29 ינואר 2010
אשר גולדברג
 הושג הסכם בין עיריית פ"ת, הפועל פ"ת והחברה הבונה מתחם מגורים על השטח בו ניצב מגרש הכדורגל העירוני של פ"ת, ה"אורווה". בסיום העונה בחודש יוני, ייהרס רשמית וסופית האצטדיון בו משחקות הפועל ומכבי פ"ת מאז 1967.

החברה הבונה את מתחם המגורים, כבר סיכמה על פיצוי כספי ועזרה להפועל פ"ת, שחתמה לאחרונה על הסכם לפינוי ה"אורווה".

שתי הקבוצות הבכירות של פ"ת, מכבי והפועל, יאלצו לחפש מגרש חלופי למשך חודשיים שלושה, בפתיחת עונת 2010-11. נראה כי השתיים ישחקו במגרש וינטר, השייך להכח עמידר ר"ג.

ראש עיריית פ"ת איציק אוחיון: "תם סיפור ה"אורווה" שייהרס סופית. בחודש ספטמבר 2010, מתוכנן שהאצטדיון החדש ההולך ומושלם, יהיה מוכן לפתוח את שעריו. זה יהיה אצטדיון מודרני, העתק כמעט מושלם של הארנה" של איאקס אמסטרדם בהולנד. יהיו בו 20 אלף מושבים וכל החידושים האחרונים באצטדיוני כדורגל. תחנת הרכבת הסמוכה למגרש, תאפשר לאוהדי הכדורגל מכל רחבי הארץ, להגיע למשחקים בלי לחץ ובנוחות, בתוך פרקי זמן קצרים".

בקרב אוהדי הפועל פ"ת, מתארגנת עצומה עם אלפי חותמים, אשר קוראים לראש העיר אוחיון, לקרוא לאצטדיון על שם נחום סטלמך ז"ל, גדול כדורגלני הפועל פ"ת בכל הזמנים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק