אריות יהודה נגד מגן ודמאיו

ארגון אוהדי בני יהודה, "אריות יהודה", יפגינו בבלומפילד במחאה נגד חזי מגן ומשה דמאיו ויקראו להם למכור את הקבוצה. לירן כהן ישוחרר ביום ראשון

יום שישי 29 ינואר 2010
אשר גולדברג
 חילוקי דעות בין הארגון המרכזי של אוהדי בני יהודה וראשי הקבוצה, חזי מגן ומשה דמאיו, בנושאי ניהול ושיתוף האוהדים. חילוקי הדיעות יביאו להפגנת מחאה של אוהדים רבים שיגיעו לאיצטדיון בלומפילד ולא יכנסו למשחק. חוג האוהדים "אריות יהודה" ידרוש, בשלטים ובקריאות, לראשי המועדון חזי מגן ומשה דמאיו, למכור את המועדון לגורמים עסקיים אחרים.

החודש, בינואר 1936, בדיוק לפני 74 שנים, נוסדה בני יהודה. הקבוצה נמצאת במשבר מקצועי בשבועות האחרונים. נכון לעכשיו, היא רחוקה, לפני קיזוז הנקודות בסוף הסיבוב, תשע נקודות ממכבי תל אביב הנמצאת במקום השלישי שמבטיח מקום באירופה.

הקשר לירן כהן, שהגיע ממכבי פתח תקווה, אינו זוכה לדקות משחק ונראה כי ביום ראשון הוא יעבור לקבוצה אחרת בליגת העל.

מיכאל זנדברג אמור לקיים את הופעת הבכורה שלו בבני יהודה מול הפועל פתח תקווה, בה עשה את דרכו לצמרת. הפועל פתח תקווה ביקשה לצרפו בחלון ההעברות, אך זנדברג העדיף חוזה לשנה וחצי בשכונה.

המאמן, גיא לוזון, ממשיך לדמיין ולחלום על דוגמאות מהקבוצות הבכירות באירופה. הפעם היתה זו מנצ'סטר יונייטד של אלכס פרגוסון ווויין רוני שנלקחה על ידי לוזון כדוגמא מקצועית של אופי ונחישות לקראת המפגש הביתי הקשה נגד הפועל פתח תקווה של אלי מחפוד. הפועל פתח תקווה היא על הכרית של שחקני השכונה, הדבר הכי קרוב למנצ'סטר סיטי של אלנתן (טבז) סלמי

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק