איידור גודיונסן הושאל לטוטנהאם

החלוץ האיסלנדי, איידור גודיונסן, ששיחק בעברו בבולטון ובצ'לסי, חוזר ללונדון ולפרמיירליג והושאל לטוטנהאם עד לסיום העונה. רומן פבליוצ'נקו נמצא, אולי, בדרך החוצה ובדרך לברמינגהאם סיטי

יום שישי 29 ינואר 2010
נמרוד הגפני
 לאחר עונה מצויינת בבולטון ומספר שנים נהדרות בצ'לסי, עבר איידור גודיונסן לברצלונה, בה שיחק שנתיים אך היום (שישי) השלים האיסלנדי את חזרתו ללונדון ולפרמיירליג כאשר חתם על חוזה השאלה בטוטנהאם עד לסיום העונה.

איידור גודיונסן עבר אתמול בהצלחה את הבדיקות הרפואיות במועדון הלונדוני אשר מעוניין להגיע לליגת האלופות בשנה הבאה.

מנג'ר הספרס, הארי רדנאפ, אישר את הידיעה ואמר :" הוא שחקן שתמיד הערצתי. הוא יכול לשחק במספר תפקידים על המגרש והוא שחקן מאוד חכם. הוא רצה להגיע אלינו. אני התקשרתי אליו והוא אמר לי שהוא רוצה להגיע לטוטנהאם. הוא שחקן בטופ העולמי והוא יכול לעזור לנו במטרות שלנו"

גודיונסן מצטרף לסגל החלוצים הגדול של טוטנהאם הכולל את רובי קין, ג'רמיין דפו, פיטר קראוץ' ורומן פבליוצ'נקו, אך בנוגע לאחרון, ייתכן והרוסי לא ימשיך בווייט הארט ליין כלל. ברמינגהאם סיטי, שהחל מחלון ההעברות הנוכחי, יכולה להשתמש בכסף הגדול של הבעלים החדשים שלה, מעוניינת להתחזק ולנסות להגיע לליגה האירופאית בעונה הבאה ומוכנה להציע סכום כסף נכבד עבור פליוצ'נקו, שאינו מקבל דקות רבות במדי התרנגולים.

רדנאפ התבטא גם בנושא זה ואמר" האפשרות כי רומן יעבור לברמינגהאם קיימת ואנחנו צריכים לשקול אותה, אך אנחנו איננו ממהרים לשחרר אותו. מבחינה טכנית הוא חלוץ נהדר ואנחנו מאושרים ממנו"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק