בלעדי: אוחנה יאמן את הנבחרת

בלעדי: אלי אוחנה צפוי לאמן את הנבחרת באופן חד פעמי במשחק האימון הקרוב מול רומניה, כך החליט יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון. הסיבה: לוזון לא רוצה שקשטן וסיני יאמנו ואיווניר יאמן באותו יום את הנבחרת הצעירה

שבת 30 ינואר 2010
דורון ברגר
אלי אוחנה, מאמן נבחרת הנוער, יזכה לכבוד בלתי רגיל ונדיר שיזכה לאמן באופן חד פעמי את נבחרת ישראל במשחק בין-לאומי.

אלי אוחנה יהיה זה שיזמן את סגל השחקנים, ינהל את האימונים ויאמן את הנבחרת הלאומית בעוד כחודש במשחק האימון מול נבחרת רומניה שיערך באצטדיון רמת-גן בשלישי במרץ. 

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, החליט על המינוי הזמני מתוך הנחה שעד אז לא ימונה מאמן חדש לנבחרת. אבי לוזון לא מעוניין שדרור קשטן ומשה סיני יאמנו את הנבחרת, למרות שהשניים מחזיקים בחוזה, אם כי צפויה לו בעיה אם דרור קשטן יתעקש להיות זה שיאמן את הנבחרת במשחק מול הרומנים.

המועמד הטבעי לאמן את הנבחרת באופן זמני היה מאמן הנבחרת הצעירה, מוטי איווניר, וסביר להניח שהוא אכן זה שהיה מאמן את הנבחרת באם באותו היום לא היה נערך משחק של הנבחרת הצעירה של ישראל מול הנבחרת המקבילה של רומניה. 

לא ברור מי יהיו עוזריו של אלי אוחנה וכיצד יתנהלו האימונים. ככל הנראה, הנבחרת תערוך אימון אחד לפני המשחק, אליו יוזמנו מרבית השחקנים הליגיונרים של ישראל.  

בעשרות השנים האחרונות לא היה מקרה בו מאמן הגיע למשחק בודד לנבחרת ישראל. ארועים כאלה התרחשו בתחילת דרכה של מדינת ישראל, כאשר הזכור מכולם הוא המינוי למשחק אחד של ג'רי בית-הלוי בשנת 1957, במשחקה של ישראל מול צרפת.

כאמור, אם ימונה מאמן לנבחרת ישראל עד משחק הידידות מול רומניה, הוא זה שיהיה על הקווים.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק