ספארובה הודחה, פדרר טייל

אליפות אוסטרליה הפתוחה: לוצ'יה ספארובה הצ'כית, שהדיחה בשמינית הגמר את האלופה מאורסמו, הפסידה לואדיסובה 6:4, 6:2 והודחה ברבע הגמר. רוז'ה פדרר עלה לחצי הגמר, בו יפגוש את אנדי רודיק

יום שלישי 23 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
אליפות אוסטרליה הפתוחה נכנסת לשלבים המכריעים שלה ומלבד משחקה של שחר פאר, נקבעו עוד שני עולים לחצאי הגמר בגברים ובנשים.

לוצ'יה ספארובה הצ'כית, שהדהימה עם ניצחון בשמינית הגמר על אמילי מאורסמו הצרפתיה, הפסידה לעמיתתה הצ'כית ניקול ואדיסובה בשתי מערכות 6:1, 6:4 וסיימה את דרכה באליפות.

ואדיסובה נשמעה נרגשת מאוד מההישג שלה ואמרה אחרי המשחק: "אני מרגישה נפלא, אני כ"כ שמחה. זה נפלא בשביל הטניס הצ'כי שהביא שתי טניסאיות לשלב רבע גמר גראנד סלאם. אני עצובה בשביל ספארובה, אבל מישהי היתה צריכה להעפיל ואני שמחה שזו אני". 

ואדיסובה הצ'כית, המדורגת 12 בעולם ו-10 בטורניר תפגוש בחצי הגמר את סרינה וויליאמס, שגברה על שחר פאר. בחצי הגמר השני תתמודדנה המנצחת במשחק בין קים קלייסטרס למרטינה הינגיס לבין המנצחת במשחק בין מאריה שראפובה, המדורגת ראשונה בטורניר, לאנה צ'אקווטדזה, המדורגת 12.

בגיזרת הגברים נקבע משחק חצי הגמר, שיפגיש את רוז'ה פדרר השוויצרי, המדורג ראשון בעולם ובטורניר את אנדי רודיק האמריקאי.

פדרר, הבלתי נלאה ניצח בקלילות את טומי רוברדו בשלוש מערכות חלקות 3:6,6:7,5:7 והעפיל חצי הגמר.

פדרר יפגוש בחצי הגמר את אנדי רודיק האמריקאי (6 בטורניר), שגבר על מארדי פיש ברבע הגמר, בשלוש מערכות 2:6,2:6,2:6. 

רפאל נאדאל הספרדי, המדורג שני בעולם ובטורניר יתמודד מחר ברבע הגמר מול פרננדו גונזאלס הצ'יליאני ואם ינצח יפגוש בחצי הגמר את המנצח במשחק בין טומי האס הגרמני לבין ניקולאי דוידנקו הרוסי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק