לא ככה מתנהגים אל מכבי חיפה

קפטן הירוקים, יניב קטן, ניצח את מכבי פתח-תקווה אבל לא התעלם ממקרה גולסה ומעברו האפשרי ללאציו. אלישע לוי: "אהבתי את מה שראיתי היום במשחק"

יום שני 01 פברואר 2010
אשר גולדברג

מכבי חיפה ממשיכה ברצף הניצחונות ועדיין לא ספגה מאז אותו המפגש מול מכבי תל-אביב בבלומפילד, אז נכנעה מול עמנואל מאיוקה כבר בפתיחה. היום הירוקים גברו 1:0 ב"אורווה" על מכבי פתח-תקווה, משערו של דבאלשווילי, והפער מהפועל תל-אביב השנייה עומד כבר 12 נקודות.

למרות הניצחון המשכנע הערב, במכבי חיפה מתקשים להתעלם ולשכוח ממקרה אייל גולסה ועזיבתו, ככל הנראה, לטובת קבוצת הפאר האיטלקית לאציו. 

אלישע לוי, מאמן הירוקים אמר על העזיבה של הקשר הצעיר: "אייל עשה מעשה שלא ייעשה. כולנו הופתענו מכך. המועדון יטפל בזה בצורה משפטית מול השחקן". 

ועם כל הכבוד לגולסה, היה גם כדורגל. אלישע ניצח בפעם ה-18 בליגה מתוך 20 משחקים ואמר: "אני מרוצה ממה שראיתי היום, מדובר בתוצאה טובה מאוד. שיחקנו במגרש קשה מול קבוצה שנמצאת ביכולת שיפור בשבועות האחרונים. הגיע לנו לנצח". 

גם קפטן הירוקים, יניב קטן הצטרף אל דבריו של אלישע ותחילה התייחס אל חברו לקבוצה: "אנחנו מאוד אוהבים את אייל אבל יש דרך לעשות דברים. לא עושים מעשה כזה למכבי חיפה. אני הייתי מחבק אותו ומאחל לו בהצלחה, למרות הכל". 

והאם אליפות גמורה? לא לפי הקפטן: "נכון שהפער משמעותי כרגע אבל אסור לשכוח את הקיזוז. אני שמח שיצאנו מפה עם ניצחון, ידענו שפ"ת תסתגר ולא היה קל"

מאמן מכבי פתח-תקווה, פרדי דוד, דווקא לא התעודד ממשחק הקבוצה שלו, למרות שנכנע לירוקים משער בודד ואחרי מאמצים רבים של האלופה. 

המאמן אמר בסיום: "הרגשתי שלא הגענו למשחק הזה, לא כמו במשחקים שלפני. אני לא רוצה להגיד שנתנו להם יותר מדי כבוד אבל יש לנו סגנון ברור והפעם לא שיחקנו על-פיו. אם לא יבריץ' ביכולת נהדרת היינו סופגים עוד מספר שערים".

"לא הנענו כדור, לא הגענו למצבים. אולי רק ב-10 הדקות האחרונות קצת ניסינו. מקווה שנחזוור למסלול הניצחונות, יש לנו את הזמן לתקן".

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק