קאפלו: הרוח האנגלית ניצחה

מונדיאל 2010, בית ג': המאמן האיטלקי, פאביו קאפלו תבע נחת מהנבחרת האנגלית לאחר שהשיגו את ניצחון הבכורה והעלייה לשמינית: "נלחמנו כולנו ביחד".. דונובן: "אני בהלם, מאושר עד הגג"

יום רביעי 23 יוני 2010
מערכת מונדיאל
המון לחץ השתחרר בנבחרת אנגליה, שהשיגה את ניצחון הבכורה 0:1 על סלובניה במסגרת המחזור האחרון בבית ג'. המשמעות: נבחרת אנגליה בשמינית הגמר ביחד עם נבחרת ארצותȠהברית. 

המאמן של נבחרת אנגליה, פאביו קאפלו: "הרוח ניצחה כאן. נלחמנו ביחד, אני מאוד מאוד מאושר ושמח. המוח והדעת שלנו חופשיים וחיובי כרגע, אנחנו יכולים להמשיך רחוק יותר. האוהדים כאן עזרו לנו מאוד מאוד, אנחנו מודים להם מקרב לב".

הקפטן של אנגליה, סטיבן ג'רארד אמר: "שיחקנו עם תשוקה, הלחימה שלנו עזרה, הייתה רוח קבוצתית מצויינת. כמובן שנצטרך להיות יותר יציבים בהמשך, זהו שלב הנוק אאוט". 

כובש שער הניצחון, סיכם: "הרבה נבחרות טובות מתקשות כאן. אני שמח שהעפלנו, זה היה בזכות, נצטרך להשתפר, אנחנו מודים כמובן לאוהדים הנפלאים שלנו". 

הסלובנים הרגישו אכזבה קשה לאחר ההדחה הלא צפוייה, התייחס המאמן מטייז' קק: "קשה לעכל זאת, אנחנו עדיין בהלם. זה הספורט בסופו של דבר". 

ואילו נבחרת ארצות הברית, היא המרוויחה ביותר של הערב: "הרגשתי שהזמן עצר מלכת" - כך תיאר כובש שער הניצחון לנדון דונובן, חלוץ ארצות הבריתĺ "אני בשוק, אני בהלם. זה מדהים. זה היה מסע ארוך של ארבע שנים, אני גאה בחברים שלי. יש עוד הרבה עבודה". 

מאמן נבחרת ארה"ב, בוב בראדלי אמר: "החבר'ה כאן השקיעו ללא סוף. הם לא מוותרים, עשינו את מה שהיה צריӚ לעשות".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1