שרון פנאן, את מצחיקה אותי

דרישתה של אלמנתו של מוני לפיצויים ממכבי הזויה ומקושקשת. רק לפני חודשיים התראיינה אותה הגברת ל"ידיעות" ואמרה שמוני עבד על כולם. האם אין גבול לשטויות שהאישה הזאת מסוגלת להוציא מהפה?

יום שלישי 02 פברואר 2010
שלמה חסיד
מה אתם עושים היום בערב? אני לא יוצא מהבית. בתשע בדיוק אתיישב מול הטלויזיה לצפות בהצגה הכי טובה בעיר: מופע היחיד של שרון פנאן, אלמנתו של מוני, שפותחת את הפה שוב ושוברת שתיקה בת חודשיים, מאז הראיון הגדול האחרון שערך עימה חברי אמיר שואן מ"7ימים" של ידיעות.

בכתבה של שואן, למי שהספיק לשכוח, פנאן קרעה לחתיכות את בעלה המנוח. על השער של המוסף המכובד התנוססה הכותרת "מוני עבד על כולם". בכתבה עצמה טענה הגברת שמצבה הכלכלי אינו טוב ושמוני השאיר חובות.

הערב, לעומת זאת, בוחרת הגברת בשינוי אדרת להשתלח במכבי תל אביב, הקבוצה שסילקה את בעלה מתפקידו בה. פנאן דורשת מהצהובים פיצוי כספי על השנים שבהן עבד מוני בהתנדבות.

ואני שואל: מה זה החרטא הזה? לא מספיק שמכבי נמצאת מאז התאבדותו של פנאן במתקפה תקשורתית חסרת תקדים שפגעה אנושות במוניטין שלה, עכשיו היא גם צריכה לפצות את מי שעולל לה את כל זאת?

אין לי מושג מי הדריך את פנאן לפני הכתבה הערב. מיהו העורך דין שהמליץ לה להגיש תביעה. מיהו יועץ התקשורת שחושב שטענה כזאת תתקבל בהבנה בציבור הישראלי. יש לי רושם שמי שחשב על התביעה הזאת לא קרא עיתונים בחודשיים האחרונים.

אני במקום שרון הייתי שותק ולא מתראיין, אבל זה כנראה גדול עליה, כי בשנים האחרונות שמענו אותה מדברת ומדברת בלי הפסקה ובלי פילטרים.

הייתי מצפה מהגברת המכובדת לגלות, לכל הפחות, מעט התחשבות בסבלם של הקורבנות שהפסידו מיליונים אצל מוני, ומקפיד לא להראות את הפרצוף שלי בשעת פריים טיים בטלויזיה.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק