סופית: אגייאר עוזב את הספורט

גומא אגייאר לא יתמוך יותר בקבוצות הכדורגל והכדורסל של ירושלים עקב מצבו הבריאותי. עורך דינו הבהיר במסיבת העיתונאים: "אגייאר עוזב את הספורט בישראל". בית"ר: דאגתנו העיקרית היא להחלמתו המהירה והמלאה של אגיאר

יום שלישי 02 פברואר 2010
אשר גולדברג

חצי שנה אחרי שהצטרף כמאמץ לספורט הישראלי ופחות מחודש לאחר שאושפז בבית החולים "אברבנל" לחולי נפש, גומא אגייאר עוזב סופית את כל מעורבותו בספורט הישראלי.

נציגיו של איש העסקים הבהירו הערב (שלישי) במסיבת עיתונאים מיוחדת שנערכה כי אגייאר לא יתמוך יותר בקבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים ולא בקבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים. משפחתו אף הוסיפה כי היא חוזרת לארצות הברית, כאשר המשך הטיפול באגייאר ימשיך בארה"ב.

עורך הדין איתן גבאי פתח את מסיבת העיתונאים: "לאחר התייעצויות עם גומא ועם משפחתו נתבקשתי לפעול להפסקת ההליכים לבעלות העתידית של גומא בקבוצות בית"ר והפועל ירושלים. בית"ר במצב משפטי מסובך ועלינו לקבל החלטות מהירות, כאלו שרק יוסיפו לחץ על גומא אגייאר. הוא זקוק כעת לחייו הפרטיים בחזרה ולריחוק מעין הציבור".

למרות זאת, גם משפחתו וגם רוני רימון, יועץ התקשורת של גומא אגייאר, מסרו: "אנו מנועים מלומר מתי הוא ישוחרר לביתו. גומא מאוד אוהב את בית"ר והפועל ירושלים ולכן אנו משתמשים במונח "פסק זמן". לא מן הנמנע שהוא אמר את המילה האחרונה בנושאים אלו. אנו מאחלים הרבה בהצלחה וחיבוק גדול לקבוצות שתמיד יהיו בליבנו. כרגע גומא זקוק להתרכז בבריאותו ובמשפחתו".

נציגי שתי הקבוצות יצטרכו לחפש משקיעים אחרים, כאשר בקבוצת הכדורסל מאמינים כי רענן כץ יתמוך בקבוצה ואולי אף ירכוש אותה.

ההודעה על מצבו של אגייאר לא הפתיעה כלל את ראשי בית"ר ירושלים. כעת ניתן לספר כי איציק קורנפיין כבר החל בחיפושים אחרי משקיע חדש, אולם עכשיו המאמצים יתגברו במטרה לעזור לקבוצה להתקיים גם בעונה הבאה. כאמור, הקבוצה עדיין בשליטתו של ארקדי גאידמק, שכעת יצטרך לדאוג לקיומה של מחזיקת הגביע כל עוד לא יגיע משקיע חדש.

אגייאר הצטרף אל שני המועדונים בתחילת העונה. הוא העביר לבית"ר ירושלים סכום של ארבעה מיליון דולר וניסה לרכוש את הקבוצה מידיו של ארקדי גאידמק. אגייאר ניסה גם לרכוש 50% מקבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים. 

לפני פחות מחודש אושפז אגייאר בבית החולים לחולי נפש, "אברבנל", לאחר שמשפחתו ביקשה לאשפזו בכפייה. יממה לפני כן טען אגייאר כי הוא נכנס לרצועת עזה, שוחח עם גלעד שיט ופעל לשיחרורו של החייל החטוף. 

אנו ב-TELESPORT פרסמנו כי אגייאר הגיע באותו יום מדובר אל חוף זיקים והצפין לכיוון אשדוד, תוך שהאנשים סביבו מספרים על התנהגות משונה ביותר.

מבית"ר ירושלים נמסר כי: ""מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים קיבל את הודעתו של עורך הדין איתן גבאי בדבר הפסקת התמיכה הכספית של גומא אגיאר החל מהעונה הבאה. דאגתנו העיקרית כעת היא להחלמתו המהירה והמלאה של גומא אגיאר. 
 
,בחצי השנה האחרונה הייתה לנו הזכות להכיר אדם נפלא שהתחבר מיידית למועדון, לאוהדי ולעיר ירושלים. תרומתו הרבה במישור הכלכלי ובעיקר באהבה שהעניק לקבוצה ולאוהדיה תוך פרק זמן קצר – הינם יוצאי דופן.

אנו מקווים ומייחלים להחלמתו המהירה של גומא, דבר שיאפשר לו וגם לנו להבין את מצב העניינים באופן בלתי אמצעי. מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים ואוהדי הקבוצה יעמדו לצד גומא אגיאר ויתמכו בו ללא תנאי ובכל מצב".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק