0

שוב ירוק: בנאדו סיכם במכבי חיפה

הבלם הגיע להבנות עם יעקב שחר, וישוב לשנת פרישה במועדון מהכרמל, במהלכה יעלה מהספסל. בנאדו לאחר החתימה: "אין מאושר ממני לחזור הביתה"

יום חמישי 24 יוני 2010
מערכת TELESPORT
אריק בנאדו חוזר  למכבי̠חיפה. הבלם שעזב את הירוקים לפני 4 שנים אחרי 10 שנים בשורותיהם, סיכם היום (חמישי) עם הנשיא יעקב שחר והשניים הגיעו להבנות כי בנאדו ישוב לעונת פרישה במועדון.

הבלם היה זה שיזם את הפגישה, וכעת הועבר הנושא לידיו של המאמן אלישע לוי, שלא צפוי להӪנגד למהלך, לאחר שהובהר לשחקן כי לא יקבל מקום בהרכב הקבוצה, וייאלץ להמתין להזדמנות שלו מהספסל.

אריק בנאדו אמר לאחר החתימה: "אין מאושר ממני לחזור הביתה, למקום שגדלתי בו וללבוש שוב את הירוק. רק המחשב לשוב וללבוש את המדים היӨוקים מרגשת אותי, ואני מחכה כבר בקוצר רוח לאימונים בכפר גלים, כדי לחשוב מחדש את האווירה המיוחדת שתסגור עבורי את המעגל בחיפה בה אסיים את הקריירה. אעשה הכל למען הקבוצה והאוהדים".

בתוך כך, המו"מ בין גנט למכבי חיפה בעניינו של שלומי̠ארבייטמן תקוע. החלוץ אומנם לוחץ לעזוב, אך הצעתה של הקבוצה הבלגית, ע"ס 600 אלף יורו, אינה מספקת את החיפנים, ונכון לעכשיו, ארבייטמן מצטרף למחנה האימונים של חיפה באוסטריה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק