a

4 המלצות WINNER למשחקי היום

פורטוגל מחפשת לפחות תיקו מול ברזיל, צפון קוריאה וחוף השנהב יסיימו כנראה את הטורניר. ספרד חייבת לנצח את צ'ילה ושוויץ את הונודרוס. אנו מציגים בפניכם ארבע המלצות WINNER מיוחדות למשחקי היום

יום שישי 25 יוני 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

 משחק מספר 3: פורטוגל – ברזיל: שתי הנבחרות מבית ז' נפגשות לדרבי פורטוגזי על הרבה יוקרה ועוד יותר חשוב על ראשות הבית, שככל הנראה גם תבטיח הימנעות ממפגש עם ספרד בשמינית הגמר. עוד נתון מעניין הוא שבפעם האחרונה ששתי הנבחרות נפגשו המשחק הסתיים בתוצאה המדהימה 2:6 לטובߪ הברזילאים, מה שהופך את המפגש  לעוד יותר לוהט ממה שהוא. פורטוגל שלא הצליחה לעלות אוטומטית לטורניר אחרי שסיימה רק במקום השני אחרי דנמרק בבית המוות של המוקדמות. עלתה לשלב הפלייאוף בו היא ניצחה פעמיים את נבחרת בוסניה בתוצאה 0:1. לצערם הם גילו שגם במונדיߐל עצמו הם הוגרלו לבית המוות שכולל את חוף השנהב וברזיל. את המשחק הראשון סיימו חניכיו של  קירוש בתיקו 0:0 משעמם מול "הפילים" מחוף השנהב. גם במחצית הראשונה במשחק השני מול צפון קוריאה, האדומים המשיכו ביכולת הבינונית ולמזלם שער של קשר פורטו ראול מיירלש הוריד אותם ליתרון מינימלי של 0:1 במחצית. במחצית השנייה הגיעה פורטוגל אחרת ועוד יותר חשוב כריסטיאנו רונלדו אחר, ופשוט מחקה את הצפון קוריאנים עם שביעייה אדירה לרשתה בתוצאה הגבוה ביותר שהושגה עד כה בטורניר. הברזילאים שעלו בצורה משכנעת ביותר מראשות הבי۪ הדרום אמריקאי, הם ללא ספק אחת מהנבחרות הפייבוריטית לזכות בגביע הנכסף. את הטורניר פתחו חניכיו של דונגה בצורה קצת צולעת וניצחו ניצחון דחוק של 1:2 את נבחרת צפון קוריאה שהציגה מול משחק הקרבה מעורר הערצה. במשחק השני כבר התגלתה לנו "נבחרת הסלסאו" האמәתית, שאלנו ולואיס פאבינו מסדרים ניצחון מרשים של 1:3 מול חוף השנהב. מכה די רצינית לנבחרת הדרום אמריקאית היא הרחקתו הבלתי ברורה של קאקה ופציעתו של אלאנו שיעדרו מול הפורטוגלים. למרות החיסרון המשמעותי חניכיו של דונגה ינצחו בדרבי. ויסיימו את הבית המוקדם עם מאזӟ מושלם. ההימור: 2 (יחס 2.10)


משחק מספר 19: צפון קוריאה(1+)  – חוף השנהב: שתי הנבחרות שישחקו בצילן של ברזיל ופורטוגל, ככל הנראה גם יסיימו במקומות 3, 4 בתום המפגש ביניהן. הצפון קוריאנים היממו נבחרەת כגון איראן וסעודיה כשעלו על חשבונן מיבשת אסיה. אך  מאז אותה העפלה סנסציונית הצפון קוריאנים קצת איבדו גובה, ובתשעת המשחקים האחרונים שכוללים שבעה משחקי הכנה ושני משחקי מונדיאל, הם לא ניצחו אפילו פעם אחת. אם במשחק הראשון האסייתים עוד הרשימו בכך שהפסידە רק 2:1 לנבחרת ברזיל . במשחק השני מול פורטוגל הם התפרקו לחלוטין בתבוסה כואבת שנגמרה רק לאחר שבעה שערים לרשתה. גם חוף השנהב כנראה תיפרד מטורניר זה אלא עם כן ינצחו בהפרש אסטרונומי של 0:9, ויקוו לניצחון ברזילאי. נבחרת "הפילים" הייתה ללא ספק ההבטחה ۔גדולה של יבשת אפריקה בטורניר זה, אך חוסר מזל משווע גרם לפציעתו של האיש מספר אחד שלה דידיה דרוגבה בתחילת הטורניר, מה שגרם לו להפסיד את מרבית המשחק הראשון מול פורטוגל אותו היא סיימה בתיקו 0:0. גם במשחק השני דרוגבה היה רחוק משיאו, ולמרות שער ניחומים שלו נבחר۪ו הפסידה  1:3 לנבחרת ברזיל. למרות משחק ההקרבה אותו הציגו האסייתים במשחק הראשון, רוח הלחימה שלהם כנראה אבדה בעקבות התבוסה במשחק האחרון ורק סנסציה תמנע מנבחרת חוף השנהב לנצח ניצחון רב שערים. ההימור: 2 (1.70)


משחӧ מספר 31: צ'ילה(1+) – ספרד: שתי הנבחרות הלטיניות נפגשות ראש בראש למשחק שיכול להיות האחרון של הנבחרת הטובה בעולם, והפייבוריטית המובהקת לתואר הלא היא ספרד. הצ'יליאנים שהשיגו יכולת מצוינת כבר בשלב המוקדמות, המשיכו ביכולת זאת גם בטורניר עצמו ובשני המשחקים ניצחו את הונדורס ושוויץ בתוצאה 0:1 שאם טיפה יותר ריכוז ומזל הייתה אמורה להיות הרבה יותר גבוהה. עד כה ללא ספק חניכיו של ביאלסה הם המרענן הרשמי של הטורניר, והמשולש הדורסני שכולל את מתיאס פרננדז, אלכסיס סנצ'ז ומרק גונזאלז צריך עוד נקודה אחת בכדי לߔבטיח את ראשות הבית ועלייה סנסציונית. ספרד שיודעת שהמשימה שלה לא הולכת להיות פשוטה כלל וכלל, יודעת גם שהיא עדיין תלויה רק בעצמה וניצחון יעלה אותה לשלב הבא. את הטורניר פתחו חניכיו של דל בוסקה באחת ההפתעות הגדולות בתולדות המונדיאל אחרי שהפסידו לנבחרת שוויץ בߪוצאה 1:0. למרות ההפסד המפתיע ספרד הציגה את אותו כדורגל נפלא שהקנה להם את אליפות אירופה האחרונה, ורק חוסר מזל ויכולת אדירה של השוער השוויצרי דייגו בנאגליו מנעו ממנה נקודות במשחק זה. במשחק השני הספרדים כבר חזרו לעצמם וניצחו את הונדורס 0:2 מצמד של חלוץ ברצלונה החדש דוד וויה, שגם הספיק להחטיא בעיטת עונשין מ 11 מטרים. המשחק המסקרן הולך להיות צמוד ומרתק עד סופו ויוכרע על חודו של גול לזכות הספרדים שיӢלו לשמינית הגמר. ההימור: X (יחס 3.30)


משחק מספר 46: שוויץ – הונדורס(1+) : שתי הנבחרות עולות לכר הדשא שרק לשוויצרים יש עוד סיכוי תיאורטי לעלות. חניכיו של הוטמאר היצלפד זכורים לנו היטב מהבית המוקדם ממנוĠעלו בקלות. אם במשחקי ההכנה השוויצרים לא כל כך הרשימו עם שלושה הפסדים ותיקו בארבעה משחקים, הגיע משחק הפתיחה שלהם מול ספרד ועמידה מדויקת ומדוקדקת על המגרש, סידרה להם ניצחון סנסציוני משער בודד של גלסון פרננדז מסנט אטיין הצרפתית. במשחק השני מול הצ'ילאנים המזל̠כבר לא שיחק לטובתם, ובסיומו הם הפסידו 1:0 במשחק שהיה יכול להיגמר הרבה יותר גרוע עבורם. שני חיסורים משמעותיים בהרכב השוויצרי יהיו סנדרוס שנפצע במשחק הפתיחה ויעדר גם הפעם, ובראמי שהורחק במשחק האחרון מול צ'ילה. הונדורס למעשה עשתה את שלה בכך שעלתה לטורניר היוۧרתי אחרי שהעפילה על חשבונה של קוסטה ריקה שנחשבת לנבחרת עדיפה במרכז אמריקה. בשני המשחקים עד עתה הפסידו חניכיו של מנדוזה לצ'ילה וספרד שלא כל כך התקשו מולם. ההבדל בין שתי נבחרות אלו, לנבחרת שוויץ אותה הונדורס תפגוש היא גישתם למשחק. בעוד שצ'ילה וספרד דוגלות בӛדורגל התקפי ולחץ על כל המגרש, השוויצרים מתגוננים במשך 90 דקות ומסתמכים על מתפרצות. מול הונדורס שנחשבת לנבחרת נחותה הם לא יוכלו להמשיך בגישה זאת ולפי דעתי סגנון המשחק החדש לא יתאים לחניכיו של היצפלד שלא ינצחו במשחק המכריע. ההימור: 2 (יחס 2.30)
ȍ

תגובות

טלספורט בפייסבוק