אוהב לשחק נגד מסינה

פיני גרשון ומכבי קיימו מסיבת עיתונאים לקראת ריאל. אלן אנדרסון: "זה משחק על עונה שלמה". מסינה שנחת עם ריאל אמר: "נגד מכבי בבית תמיד קשה לשחק"

יום רביעי 03 פברואר 2010
שלמה חסיד
 מכבי תל אביב קיימה הערב את מסיבת העיתונאים לקראת ריאל מדריד מחר. בקבוצה יודעים שאחרי ההפסד בשבוע שעבר בסיינה, רק ניצחון ישאיר לצהובים סיכוי להגיע להצלבה.

אלן אנדרסון, שחקן מכבי, אמר: "ברור שאנחנו חייבים לשמור על הביתיות, אבל צריך לראות מול מי אנחנו משחקים. ריאל מדריד היא קבוצת כדורסל מצויינת ומאומנת וברור שלא יהיה קל. יחד עם זאת אנחנו מסוגלים להשיג ניצחון וניתן את הכול בשביל שזה יקרה. זה משחק על עונה שלמה, ואני מאין שבבית שלנו מול הקהל שלנו אנחנו ננצח ונפתח מחדש את הסיכוי להגיע להצלבה".

המאמן פיני גרשון התייחס למפגש מול אטורה מסינה כשאמר: "אני אוהב את המשחקים מולו. אמנם לא ניצחתי אותו יותר מדי פעמים, אבל מסינה הוא אתגר לכל מאמן. לריאל תקציב ענק ויכולת טובה, אבל אנחנו באים לנצח ואני מאמין בשחקנים שלי".

מוקדם יותר נחתה ריאל בארץ ומחר בצהריים תקיים בנוקיה אימון מסכם. מסינה עצמו אמר: "מול מכבי תמיד קשה לשחק. הקבוצה אמנם לא התחזקה עם הכניסה לטופ 16 אבל היא עדיין קבוצה מסוכנת בטח בנוקיה. נקווה למשחק טוב ולניצחון".
  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק