7 המלצות WINNER למשחקי היום

שני משחקי שמינית גמר המונדיאל יערכו הערב. אורוגוואי מול דרום קוריאה וארצות הברית מול גאנה. אנו מציגים מבחר המלצות למשחקי הערב ולהימורים המיוחדים

שבת 26 יוני 2010
מערכת מונדיאל

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

משחק מספר 57: אורוגוואי- דרום קוריאה: שמינית הגמר מתחיל במשחק מעניין בין אורוגוואי שזכתה בראשות הבית בו שיחקה גם צרפת שעפה מהטורניר אל מול דרום קוריאה ששיחקה ביחד עם ארגנטינה בבית שכלל גם את יוון וניגריה. אורוגוואי פתחה את הטורניר עם תיקו משעמם מול צרפת, לאחר מכן ניצחה את דרום אפריקה 3-0 ובמשחק האחרון מול מקסיקו, היא ניצחה 1-0 וסיימה למעשה את הבית כשהיא לא סופגת שערים. דרום קוריאה מהצד השני פתחה את הטורניר יפה מאוד עם ניצחון מרשים 2-0 על יוון, במשחק השני הובסה הקבוצה 4-1 על ידי ארגנטינה ובמשחק האחרון שקבע את עליתה היא סיימה בתיקו 2-2 מול ניגריה. שתי הנבחרות שיחקו זו מול זו פעמיים בעבר. לפני שלוש שנים במשחק ידידות ניצחה אורוגוואי 2-0 ולפני 20 שנה, במונדיאל באיטליה, ניצחה אורוגוואי בתוצאה 1-0, אז כבש לזכותה פונסקה בדקה ה-90. דרום קוריאה קבוצה מצויינת, אבל לדעתי היא חלשה יותר מהנבחרת הקוריאנית שהעפילה עד רבע הגמר לפני שמונה שנים. אורוגוואי שכוללת בתוכה מספר שחקנים אדירים, יכולה לעשות את זה ולהעפיל עד רבע הגמר. זה לא יהיה פשוט, אבל זה ההימור שלי, ניצחון של אורוגוואי. ההימור: 1 (1.70)

במה עוד שווה לגעת ?ȼ/strong>

מחצית ראשונה - X (יחס 1.70)

המשחק יהיה צמוד מאוד, שתי הקבוצות יפתחו בצורה זהירה את המשחק. שתיהן יתנו לדעתי את הפוש שצריך רק במחצית השניה.

אנדר/אובר שערים - X (יחס 1.90)

בשלושת המשחߧים של אורוגוואי נכבשו ארבעה שערים בלבד, בשלושת המשחקים של קוריאה נכבשו 11 שערים ! ההתקפה של קוריאה לדעתי לא תבוא לידי ביטוי כל כך במשחק הזה, אני מהמר על ניצחון של אורוגוואי בתוצאה 2-0.


משחק מספר 77: ארצות הברית- גאנה: המשחקȠהשני בשמינית הגמר הערב מפגיש את הקבוצה שעלתה בדרך הדרמטית ביותר לשמינית הגמר, ארה'ב אל מול הנציגה היחידה של אפריקה בשלב שמינית הגמר, גאנה. ארצות הברית שיחקה בבית לא פשוט ביחד עם אנגליה, סלובניה ואלג'יריה. במשחק הראשון מול האנגלים אחרי פיגור מוקדם של 1-0 חۖרו האמריקאים למשחק והשוו ל-1:1. במשחק השני שבו נפרדה הקבוצה בתיקו 2-2 מול סלובניה, היא פיגרה 2-0, הראתה המון אופי כשהיא חזרה ל-2:2 וגם כבשה שער שלישי חוקי למהדרין שנפסל. במשחק השלישי והגורלי בו היתה חייבת ארה'ב לנצח בכדי להעפיל לשמינית הגמר היא שיחקה מול Ӑלג'יריה, היא נתקלה ביריב עקשן ביותר ושער בדקה ה-91 של דונובן, שער דרמטי ביותר העלה אותה לסיבוב הבא. הגנאים מהצד השני שיחקו בבית שגלל את גרמניה, אוסטרליה ואת סרביה. הגנאים פתחו את הטורניר עם ניצחון מפתיע מאוד 1-0 על סרביה, לאחר מכן שיחקו יפה מאוד מול אוסטרӜיה וסיימו בתיקו 2:2 במשחק מצויין ובמחזור האחרון הפסידה גאנה 1-0 לגרמניה אך העפילה לסיבוב הבא בעקבות ניצחונה של אוסטרליה במשחק המקביל 2-1 על סרביה. מה שלמדנו מארה'ב זה שהקבוצה הזו קבוצה עם המון אופי, עם המון רצון ומצד שני היא גם קבוצה דיי איטית עם התקפה לאĠממש חדה. גאנה מהצד השני היא קבוצה עם הרבה התלהבות, יש במשחק של גאנה המון אהבה לכדורגל, הם באמת משחקים כדורגל פתוח ומייצרים הרבה התקפות. קשה מאוד לדעת מי תהיה זו שתעלה לרבע הגמר מהמשחק הזה. מה שכן, אני מאמין שהמשחק הזה לא יוכרע ב-90 דק'. ההימור: X ӑיחס 2.90

במה עוד שווה לגעת ?

דונובן - ג'יאן - X (יחס 1.70)

במשחק שבו לדעתי לא יכבשו שערים, לא דונובן ולא ג'יאן יהיו אלו שיחגגו במהלך 90 דק'.

אנדר/אובר קרנות - 1 (יחס 1.75)

המשחק לדעתי יהיה ברובו במרכז המגרש, אני לא חושב שיהיו כאן המון התקפות. לפיכך, אני מהמר שבמשחק הזה נראה פחות מ-10 קרנות.

כיצד תיקבע המנצחת - X (הארכה) (יחס 4.30)

בתום 90 דק' לדעתי לא תיפול הכרעה, ובמקרה כזה Ӑין כמו להמר על היחס הגבוה מבין השניים שנותרו. יחס של 4.30 על הכרעה בתום הארכה הוא קורץ ביותר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק