ירטין: זה היום המאושר בחיי

הגארד של קבוצת בודוצ'נוסט, סיכם את תנאיו בקבוצה לשנתיים הקרובות ויצטרף לקבוצתו של נבן ספאחיה לאחר שינחת בארץ בשבוע הבא. ירטין: אני בא בכדי לעזור למכבי להגיע לפיינל פור ומתכוון להישאר לכמה שנים

יום רביעי 24 ינואר 2007
שלמה חסיד
גוראן ירטין הוא השחקן החדש של מכבי החל מהערב ויגיע לתל אביב בתחילת שבוע הבא. ירטין העניק ראיון ל-TELESPORT בו סיפר על תחושותיו לאחר החתימה בסגנית אלופת אירופה. 
 
"זה היום הכי מאושר בקריירה שלי" אמר ירטין שהוסיף: "אני מגיע בתחילת השבוע הבא בכדי  לעזור למכבי ת"א להגיע לפנייל פור ומקווה לעזור לה ככל שירצו. יש בקבוצה שחקנים מצויינים ומאמן טוב וגם הקהל טוב ותומך. אני מחכה לאימון הראשון ולמשחק הראשון ומאמין כי אני מגיע ליותר משנה חצי כמו בחוזה אלא לכמה שנים". ירטין גם ביקש להודות לקבוצתו הקודמת בודוצ'נוסט  על כל החוויות שחווה כששיחק בקבוצה.

הגארד המצויין של קבוצת בודוצ'נוסט סיכם במכבי ת"א לעונה וחצי הקרובות והפך הערב רישמית לאחד משחקני הקבוצה לאחר שכל הבעיות הכספיות שהיו בין מכבי לקבוצתו הקודמת נפתרו. ירטין צפוי להצטרף לחבריו החדשים כבר בשבוע הבא לאחר חזרת הקבוצה מלובליאנה.

ירטין, ששיחק עם בודוצ'נוסט בליגה האדריאטית נחשב לשחקן הגנה מצויין וגם בהתקפה הוא רשם מספרים לא רעים, עם 18.8 נקודות למשחק, 4 אסיסטים ו-1.6 חטיפות למשחק.

ירטין עדיין לא שיחק ביורוליג ולפני שהגיע לבודוצ'נוסט הוא שיחק 4 עונות בשורות הכוכב האדום בלגראד.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק