סופית: גולסה נשאר במכבי חיפה

אייל גולסה נפגש עם נשיא מכבי חיפה ויועצה המשפטי, קיבל הצעה משופרת מהמועדון והתנצל על כך שנסע לחתום בלאציו. יעקב שחר: מבחינתו גולסה לא עזב

יום שישי 05 פברואר 2010
שלמה חסיד

 אייל גולסה נשאר במכבי חיפה.  יעקב שחר ויועצה המשפטי של חיפה- אודי שוכטוביץ'- נפגשו היום במשרדיו של נשיא המועדון בת"א, עם השחקן כשעל הפרק חזרתו של הקשר הצעיר למועדון הירוק., אחרי שהשחקן חשב כי יעבור ללאציו ואף שהה השבוע באיטליה וסיכם עם ראשי לאתיו על הצטרפותו לקבוצה.

גולסה, שהיה נתון ללחצים כבדים מצד גורמים שונים, ביניהם קפטן הקבוצה יניב קטן, לשוב לארץ, התנצל על מעשיו, ייענש ויזכה בחוזה משופר שיבטיח את הישארותו בקבוצה לשנים הקרובות ובישר על ביטולה של העברתו ללאציו.

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר מסר כי: "לפנות בוקר, נחת , אייל גולסה, בארץ. במהלך היום, התקיימה פגישה ביננו, אייל התנצל והתנצלותו התקבלה. לא היה לנו ספק קל שבקלים כי ההסכם שנחתם ביננו תקף. לכן לא התלהמנו ולא יצאנו כנגד אייל. המתנו בסבלנות עד שכולם יבינו את האמת. אין לי צל של ספק, כי יועציו של אייל, הטעו אותו וגרמו לו להתנהג כפי שהתנהג. אנו במועדון אוהבים את אייל. אין לנו צל של ספק שהוא שחקן כשרוני ונעשה הכל על מנת שיתפתח ויגיע רחוק במכבי חיפה ובמועדונים גדולים אחרים בעתיד. אנו לא מקבלים את אייל חזרה, מבחינתנו, הוא מעולם לא עזב. הוא שלנו, כולנו משפחה אחת למען כדורגל הוגן בארץ ובחו"ל".

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק