קאזאן פנתה לדאגלס דה-סילבה

קאזאן פנתה מאחורי גבה של הפועל תל-אביב אל שחקן נוסף, הפעם לנציגיו של הבלם דאגלס דה-סילבה. הברזילאי מצטרף אל ביבראס נאתכו ווינסנט אניימה המבוקשים אצל האלופה הרוסית, כמו גם דימיטר מקרייב מאשדוד

יום שישי 05 פברואר 2010
אשר גולדברג
 רובין קאזאן, האלופה הרוסית בשנתיים האחרונות, מעוניינת בשלושה משחקני הפועל תל-אביב. לקאזאן כבר יש סיכום עם הקשר ביבראס נאתכו, כשהצעות כספיות מפתות נשלחו גם לבלם הברזילאי, דאגלס דה-סילבה ולשוער הניגרי, וינסנט אניימה.

2 נציגים של קאזאן נחתו הבוקר בישראל והם יצפו ביום ראשון במשחק הליגה באצטדיון הי"א, בין מ.ס אשדוד והפועל תל-אביב. קאזאן מעוניינת לצרף לשורותיה את החלוץ הבולגרי של אשדוד, דימיטר מקרייב.

ההצעות הכספיות לשחקנים מפתות מאוד והשכר שקאזאן מציעה הוא בסדר גוגל של פי שלושה וארבעה ממה שהם מרוויחים בישראל. ברוסיה נמצאת כעת הליגה בפגרה בגלל החורף הארוך והקשה, ולכן חלון ההעברות פתוח עד תחילת הליגה בחודש מרץ.

בהפועל תל-אביב ימתינו להצעות הכספיות מהקבוצה הרוסית לפני שיתנו תשובה רשמית. גם המרוץ לאליפות, שעדיין פתוח, יקבע את גורל השחקנים, למרות שבשבועות הקרובים אפשר שמאבק האליפות כבר יוכרע לכאן או לכאן.

חשוב לציין כי רובין קאזאן והפועל תל-אביב ייפגשו בעוד כשבועיים בשלב 32 האחרונות בליגה האירופית. המשחק הראשון ייערך ב-18.2 ברוסיה והגומלין שבוע לאחר מכן בתל-אביב.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק