ווימבלדון: רם הודח. פדרר ברבע הגמר

ۘניס: הצמד הישראלי/אוסטרי, אנדי רם ונולה הפסידו והודחו מהטורניר. רוג'ר פדרר עבד קשה וניצח את מלצר האוסטרי. גם צונגה הצרפתי ברבע. רודיק הודח על ידי טניסאי מטאיוואן. נשים: וונוס וויליאמס ברבע. קלייסטרס הדיחה את הנין

יום שני 28 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 ווימבלדון מתחילה לקבל צורה לקראת השלבים המכריעים. אצל הגברים הצליח אלוף השנה שעברה, רוג'ר פדרר לנצח בשלוש מערכות 3:6, 2:6, 3:6 את האוסטרי יורגן מלצר והעפיל לשלב רבע הגמר, שם מחכה לו המנצח בין תומאס ברדיץ' הצ'כי לבראנדס הגרמני.

 יאן סון לו הטייוואני הדיח את הפיינליסט של השנה שעברה, אנדי רודיק, אחרי משחק שנמשך ארבע וחצי שעות והסתיים בניצחון 6:4, 6:7, 6:7, 7:6, 7:9 שיפגיש אותו עם נובאק דיוקוביץ'.
 
במשחק נוסף ניצח ג'ו ווילפריד צונגה<̯strong> המדורג עשירית 1:6, 4:6, 6:3, 1:6 את ג'וליאן בנטו. הצרפתי יפגוש בשלב הבא את אנדי מארי הבריטי שהביס את קוורי האמריקאי. 

ואילו בזירה הישראלית: אנדי רם ושותפו האוסטרי ג'וליאן נולה נאלצו להפרד מווימבלדון לאחר 6:2, 7:6, 1:6, 7:̶ נגד טומי רוברדו ומרסל גרנולס הספרדים.

ג'סטין הנין נאלצה להגיד שלום מוקדם מהצפוי לווימבלדון, לאחר שבדרבי הבלגיות גברה קים קלייסטרס 6:2, 2:6, 4:6 והעפילה לרבע הגמר. בשלב הבא תפגוש קלייסטרס את זבונרבה ۔מדורגת 21, שהעפילה לשלב הבא לאחר שיאנקוביץ' פרשה במערכה השנייה. 

וונוס וויליאמס השיגה ניצחון בשתי מערכות 4:6, 6:7 על גרות' האוסטרלית. בשלב הבא וונוס תפגוש את פירונקובה הבולגריה, לאחר שגברה 4:6, 4:6 את ברטולי הצרפתייה.פטרה קביטובה הצ'כית הביסה 2:6, 0:6 את קרוליין ווזיניאקי הדנית. בשלב הבא היא תפגוש את המנצחת בין קאנפי האסטונית לבית הצ'כית זאקופאלובה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק