אוזיל בדרך לבארסה, הנרי וטורה עוזבים

"האל מונדו" מדווח הבוקר שברצלונה קרובה לסיכום לרכישתו של מסוט אוזיל, קשרה המצויין של ורדר ברמן ונבחרת גרמניה. תיירי הנרי, יא יא טורה וצ'יקי בגיריסטיין עוזבים

יום שלישי 29 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 מסוט אוזיל, קשרה התורכי המתאזרח של נבחרת גרמניה עשוי לשחק בעונה הבאה בברצלונה. על פי דיווחים ב:"אל מונדו" הקטלוני הבוקר (שלישי). סנדרו רוסל, נשיאה החדש של הקבוצה החליט ללכת בכל הכח על אוזיל, כתחליף זול יותר ואיכותי לססק פאברגאס, אותו ארסנל מסרבת בשלב זה למכור.

אוזיל, שכבש את שער הניצחון לגרמנים מול גאנה, נחשב לאחת התגליות במונדיאל 2010 ובברצלונה טוענים שאוזיל "מתאים מאוד לסיגנון המשחק ߩל ברצלונה בשל סיגנון המשחק הטכני והמהיר שלו".

לאוזיל יש חוזה בורדר ברמן עד סוף 2011, ובברצלונה מודעים לעובדה שהגרמנים יעדיפו למכור את אוזיל כבר הקיץ ולקבל עליו מזומנים מאשר שיעזוב ללא תמורה בקיץ הבא. אוזיל עשוי להיות הרכש השלישי של ברצלוߠה, אחרי הרכישות של דויד ווייה וחואן מאטה מולנסיה.

בתוך כך, בברצלונה החליטו להיפרד מצ'יקי בגיריסטיין, המנהל הטכני של המועדון בשבע העונות האחרונות. בגיריסטיין, עוזב בעקבות חואן לאפורטה הנשיא היוצא.

מי שעוד עוזבים את ברצלונה הם תיירۙ הנרי, החלוץ הצרפתי המאכזב ויא יא טורה, שכבר סיכם במנצ'סטר סיטי ויחתום בשורותיה בימים הקרובים.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק