יוצע לגוטמן חוזה ארוך טווח

מוני הראל תופס פיקוד ובשבוע הבא תיערך פגישה עם אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס, שיקבלו חוזה ארוך טווח: שנתיים פלוס אופציה. אלי טביב שותק בינתיים

יום שני 08 פברואר 2010
אשר גולדברג
הפועל תל-אביב ממשיכה לשמור על מרחק סביר ממכבי חיפה. בקבוצה ישנה שביעות רצון מהמאמן אלי גוטמן וכבר בשבוע הבא מתוכננת פגישה בין גוטמן ויוסי אבוקסיס לאחד הבעלים, מוני הראל.

בפגישה אמורים הצדדים לחתום על המשך דרכו של גוטמן במתחם חודורוב לשנתיים נוספות עם אופציה לעונה נוספת בהמשך. יוסי אבוקסיס, עוזרו של אלי גוטמן, יקבל הצעה דומה.

יש לציין כי אלי טביב, הבעלים הנוסף שאמור להיכנס באופן רשמי לניהול ולשותפות רק בחודשי הקיץ, החל מחודש יוני, שותק ולא התייחס לפרסומים. גם יד ימינו, גבי קצרה המשתמש כמנכ"ל על, לא דן בנושא עם מוני הראל.

גורם בהפועל תל-אביב הסביר הבוקר את המהלך המתוכנן על-ידי מוני הראל: "אין כרגע מאמן בעל שעור קומה כמו של אלי גוטמן. הוא חייב להשלים את הפיכת הפועל תל-אביב למועדון הבכיר בישראל על-ידי זכיה באליפות. אם זה לא יקרה העונה- רק אלי גוטמן יוכל לבנות מחדש את המהפכה האדומה. שחקנים כמו וינסנט אניימה, איתי שכטר, דאגלס דה-סילבה, גילי ורמוט, אביחי ידין וביבראס נאתכו צפויים לעזוב הקיץ".

בהפועל תל-אביב טוענים גורמים שונים שמוני הראל לא צריך למהר עם החתמתו של אלי גוטמן, עליו להמתין לסיום העונה ולא לפוצץ בועה ערב המשחקים נגד רובין קאזאן והדרבי נגד מכבי תל-אביב. 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק