קשר נבחרת מאלי ייבחן במכבי תא

ג'יבריל סדיבה, קשר נבחרת מאלי, ששיחק בשתי העונות האחרונות בסדאן הצרפתית, ייצטרף למחנה האימונים של מכבי ת"א בהולנד. סדיבה, עשוי להיות הרכש האחרון של הקבוצה לעונה הקרובה

יום רביעי 30 יוני 2010
קרבצ'יק אביחי
 מכבי ת"א, ממשיכה בהכנות שלה לקראת העונה הבאה ועם 8 שחקני רכש חדשים והרבה ציפיות, הקבוצה רושמת היו۝ את יומה השני במירלו שבהולנד, תחת עיניהם של אבי נמני ויוסי מזרחי.

ג'יבריל סדיבה, קשר אחורי ממאלי בן 28, שהעביר את כל הקריירה המקצוענית שלו בליגה הצרפתית, יגיע בימים הקרובים להתרשמות בקבוצה ואם ירשים הוא יצטרף לרשימת הרכש הߐרוכה של המועדון.

סדיבה, שיחק בשתי העונות האחרונות בשורות סדאן מהליגה הצרפתית השניה. בעונה האחרונה הוא רשם 22 הופעות במועדון. לסדיבה רזומה עשיר בליגה הצרפתית, שם הוא שיחק בשמונה העונות האחרונות.

לסדיבה יש גם רקורד מרשים של 42̠הופעות במדי נבחרת מאלי, בהן הוא כבש 4 שערים ובהחלט מדובר בשחקן בעל שיעור קומה. אם ירשים, עשוי להיות סדיבה החולייה האחרונה שתשלים את תמונת הסגל לעונה הקרובה.

ביום בשבת יערכו שחקניו של אבי נמני מבחן ראשון, נגד ברונדבי מצמרת הליגה הדנית. בהמשך השבוע ישחקו הצהובים מול גנט הבלגית ולפני שיעזבו את מחנה האימונים ישחקו גם מול פ.ס.וו איינדהובן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק