פדרר בחוץ - נדאל בחצי הגמר

רוג'ר פדרר, הפנומן השוויצרי הודח במפתיע ברבע גמר הטורניר ע"י Ӫומאס ברדיץ' הצ'כי, אחרי שהפסיד בארבע מערכות 6:4, 3:6, 6:1, 6:4. רפאל נדאל (1 בעולם) ניצח את סודרלינג. אנדי מארי גבר על טסונגה

יום רביעי 30 יוני 2010
מערכת TELESPORT

סנסציה בווימבלדון. רוג'ר פדרר, הטניסאי השוויצרי המדורג 2 בעולם וראשון בטורניר ולדעת רבים הטניסאי הגדול בהיסטוריה, הודח הערב ברבע גמר טורניר ווימבלדון, אחרי הפסד לתומאס ברדריץ' הצ'כי (12 בעולם) 6:4, 3:6, 6:1, 6:4.

אחרי ההפתעות הרבות אתמול בגיזרת הנשים, מפגש הגברים הזה סיפק לנו את ההפתעה הגדולה מכולן. פדרר, השליט הבלתי מӢורער של טורניר ווימבלדון בשנים האחרונות ושזכה בשש מתוך שבעת הטורניר האחרונים, לא יכל לברדריץ' הנמרץ והאנרגטי, שפשוט חיסל את פדרר ההמום.

ייתכן בהחלט שמדובר בסוף עידן עבור פדרר, שהודח ע"י רובין סודרלינג גם ברבע גמר הגראנד סלאם האחרון ۑצרפת, תופעה ממש לא שכיחה עבור האלוף, שהגיע לפחות לחצי גמר טורנירי הגראנד סלאם בשש השנים האחרונות.

ברדריץ', אחד הכוחות העולים בטניס העולמי, יפגוש בחצי הגמר את נובאק דיוקוביץ' (3 בעולם) הסרבי, שלא התקשה במשחק שלו להביס את ין סון לו הטייוואני 2:6,2:6,3:6.

בניגוד לפדרר, רפאל נדאל, השור הספרדי המדורג 1 בעולם לא מעד מול רובין סודרלינג השבדי וניצח אותו 1:6,6:7,3,6,6:3. נדאל, שניצח את סודרלינג בגמר הגראנד סלאם האחרון בצרפת, פתח רע מול השבדי המצויין, שניצח במערכה הראשונה 3:6 והפתעה נוספת הߙתה באוויר.

אולם, בניגוד לפדרר, נדאל התעשת וניצח את שלוש המערכות הבאות, בדרך לניצחון 1:3 ומקום בחצי הגמר. אחרי ההדחה של פדרר, נדאל הוא הפייבוריט מספר 1 לזכייה שנייה בתואר גראנד סלאם, אחרי הזכייה בצרפת.

נדאל, יפגוש בחצי הגמר את אנדߙ מארי, הבריטי המדורג 4 בעולם שגבר במשחק מצויין ברבע הגמר על ווילפריד טסונגה הצרפתי 7:6, 6:7,2:6,2:6. כמו נדאל, גם אנדי מארי הפסיד את המערכה השנייה אך התעשת בצורה מרשימה.

מארי, פתח את המערכה הרביעית והמכרעת עם שבירה מהירה ועלה ליתרון 0:3 מהיר,̠ממנו טסונגה החסון לא הצליח לחזור.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק