מכבי השקמה/חן בדרך ללאומית

בימים האחרונים קיבל יו"ר הקבוצה, שמוליק חיון מסרים מגורמים בהתאחדות כי עליו להכין תקציב לליגה הלאומית. אלה הגיעו בעקבות מצבה הכלכלי הקשה של מכבי ב"ש והזימון שלה לדין משמעתי בשבוע הבא בשל חשד לחוזים כפולים

יום חמישי 01 יולי 2010
גיא גולדפרב

בשבוע האחרון נמצא יו"ר השקמה/חן, שמואל חיון הרבה על קו הטלפון עם ההתאחדות לכדורגל. הסיבה: הקבוצה שהפסידה במבחנים למכבי ב"ש מועמדת לעלייה ללאומית עקב מצבה הכלכלי הקשה של האחרונה.

ע"פ התקנון במידה ומכבי ב"ש לא תוכל להעמיד תקציב לליגה הלאומית היא תרד לליגה א' ובמקומה תעל۔ השקמה שהפסידה לה במבחני העלייה לפני קצת יותר מחודש. רק אתמול הודיע היו"ר של ב"ש, מוטי אבוקסיס כי הוא מפסיק את פעילותה של הקבוצה, מה שמחזק את הסברה כי הקבוצה של חיון תשחק בליגה הלאומית.

ביום רביעי הקרוב (6/7) אמורה מכבי ב"ש לעמוד לדۙן משמעתי בחשד לחוזים כפולים. כמו כן, לא כובדו צ'קים שלה שהופקדו בבקרה בגובה של כחצי מיליון ₪. בשיחות בלתי רשמיות אומרים גורמים בהתאחדות כי הסיכוי שמכבי ב"ש תשחק בעונה הקרובה בליגה הלאומית או תתקיים בכלל הוא נמוך ביותר.

חיון עצמו ממשיך לשדר עۡקים כרגיל. רק לפני כשבוע מונה למאמן, שי מאור שעלה לליגה א' עם מכבי יפו. גם תאריך לתחילת האימונים נקבע: 2/8. כל זאת כמובן ישתנה עם הקבוצה תעלה לליגה הלאומית.

במידה וכך יהיה לא תוכל הקבוצה לקיים משחקי ליגה במגרש השקמה אלא אם ייערך בו שיפוץ משמעߕתי בעלות של כ-3 מיליון ₪. האופציה העיקרית הוא כמובן אצטדיון וינטר הסמוך. לפחות שחקני השקמה יוכלו להתלבש במועדון וללכת ברגל לאצטדיון. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק