פורטסמות' וגרנט קיבלו ארכה של שבוע

בית המשפט העליון באנגליה, הסכים לתת לפורטסמות' ארכה של שבעה ימים בניסיון לסגור את חובתיה, שנאמדים בכ-11.5 מיליון פאונד. הסיבה לדחיה: מו"מ של שני רוכשים לרכישתו של המועדון

יום רביעי 10 פברואר 2010
אסף בילגורי

פורטסמות', קבוצתו של אברהם גרנט ששרויה בחובות אדירים ונמצאת בסכנת פירוק, קיבלה היום ארכה של שבוע ע"י בית משפט העליון, לכיסוי חובותיה לרשויות המס, שנאמדים בסך של 11.5 מיליון פאונד.

הסיבה לארכה שהסכים בית המשפט לתת לפורטסמות', היא טענתם של אנשי הקבוצה, שישנם שני אנשי עסקים אמידים מאוד שמעוניינים לרכוש את המועדון ולסגור את חובותיו האדירים.

מוקדם יותר במהלך היום הדרמטי שעבר על פורטסומת', הציעו נציגי הקבוצה לשלם חלק מחובותיו של המועדון בסך 7.5 מיליון פאונד ולדחות את יתרת החוב, אך בית המשפט דחה את ההצעה הזו. 

פורטסמות' נרכשה רק לפני שבוע ע"י איש העסקים בלראם צ'ארנוי מהונג קונג, אולם הוא אינו מתכוון להחזיק את הקבוצה עד סוף העונה ונכון לעכשיו, עתידו של המועדון תלוי ברוכשים החדשים וביכולתם לסגור את חובותיו של המועדון.

למרות שפורטסמות' קיבלה ארכה של שבוע, התאריך הבא בו ידון בית המשפט בעתידה הכלכלי של הקבוצה הוא ה-19 בפברואר, היום בו יוכרע סופית עתיד המועדון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק