ססק פברגאס סיכם בברצלונה

על פי הדיווחים ב"אל מונדו" הקטאלוני, קשרה הקטאלוני של ארסנל, סיכם את תנאיו בקאמפ-נואו לחמש העונות הבאות. בארסנל עדיין מסרבים לוותר

יום רביעי 10 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

ססק פברגאס, כוכבה הקטלוני של ארסנל, קרוב מתמיד לקראת חזרה לברצלונה בעונה הבאה. "האל מונדו" הקטאלוני, מדווח היום שחואן לאפורטה, הנשיא של ברצלונה נחוש להחתים את פברגאס לפני שהוא עוזב את תפקידו ב-30 ליוני, וכבר גיבש הסכם עקרוני עם השחקן.

פברגאס, שעזב את ברצלונה בגיל 16 לטובת ארסנל, היה על סף חתימה בברצלונה כבר בעונה שעברה, אך ארסן ונגר מאמנו בארסנל הצליח לטרפד את המעבר.

אולם העונה, פברגאס החליט באופן סופי לעזוב את "התותחנים" בעיקר בגלל שתי סיבות. הסיבה הראשונה היא חוסר התחרותיות של ארסנל, שזכתה בחמש השנים האחרונות רק בגביע אחד ב-2005. בשני המחזורים האחרונים הפסידה ארסנל למנצ'סטר יונייטד וצ'לסי, וגמרה גם את חלום האליפות שלה. 

הסיבה השניה היא עזיבה המונית של כוכבים בשנים האחרונות כמו תיירי הנרי, אלכסנדר חלב, מאתיו פלאמיני ובקיץ האחרון גם עמנואל אדביור וקולו טורה.

לפגברגאס הוצע חוזה לחמש העונות הבאות, תמורת סכום שעדיין לא פורסם אך יהיה נמוך במעט מזה של צ'אבי ואינייסטה, חבריו לנבחרת ספרד, שמשתכרים כ-8 מיליון יורו לעונה.

כעת לאפורטה צריך להסיר את המכשול האחרון בדרך לחזרתו של פברגאס הביתה, וזה כמובן סיכום מול ראשי ארסנל, שלא ממהרים לוותר על היהלום שלהם. למרות זאת, בברצלונה מתכוונים להודיע באופן רשמי על החתמתו של השחקן בימים הקרובים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק