לובין זוכה מאשמה בבית הדין

יום עמוס בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל: קובי חסן הורחק מארבעה משחקים, בני-סכנין זוכתה באישום התנהגות בלתי הולמת. בהמשך: מכבי תל-אביב לדין בעקבות שימוש אוהדיה בלייזר

יום רביעי 10 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
יום עמוס נערך היום בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, כאשר מספר רב של קבוצות ואנשי ספורט בכירים הובאו היום לבית הדין לאחר שהואשמו כל אחד מסיבתו.

אמיר לובין, יו"ר הפועל תל-אביב, זוכה על-ידי בית-הדין המשמעתי מאשמת העלבה וביזוי של המערכת השיפוטית. 

גם היריבה העירונית, מכבי תל-אביב, עמדה היום לדין על-כך שהאוהדים סינוורו באמצעות קרן לייזר את שחקני הפועל רעננה. אבנר טוויטו, מנהל מכבי תל-אביב, אמר היום בבית-הדין: "לא שמנו לב לאירוע הזה, הוא נודע לנו רק עם קבלת הדו"ח. לאחר שיחה שלי עם שאול סמדג'ה שטען שקרן הלייזר לא הפריעה לו, לא נפגע הערך הספורטיבי של המשחק בעקבות האירוע". החלטה לגבי הארוע תתקבל בהמשך הערב.

בני-סכנין זוכתה על-ידי בית הדין המשמעתי באישום בסעיף התנהגות בלתי הולמת. כזכור, בדו"ח השופט נרשם כי לאחר שסכנין עלתה ליתרון מול עכו נעלמו מביאי הכדורים. 

דיונו של דני לוי, שהיה אמור להיערך היום, נדחה למועד אחר. בהתאחדות לכדורגל בדקו האם ניתן להעמיד לדין את דני לוי בגין התנהגות בלתי הולמת למרות שהוא אינו נושא בתפקיד רשמי בהפועל פתח-תקווה.  

 קובי חסן מהכח עמידר רמת-גן הורחק מארבעה משחקים בפועל באשמת העלבת ופגיעה גופנית בשופט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק