חשיפה: החוזה של ג'ון גרגורי

המאמן האנגלי ירוויח במכבי אחי נצרת 55 אלף ד' בלבד עד לסוף העונה. אם ישאיר את הקבוצה בליגה הוא יקבל בונוס נוסף בן 15 אלף ד'

יום חמישי 11 פברואר 2010
שלמה חסיד
 רבות כבר דובר על ג'ון גרגרורי , מאמנה האנגלי של אחי נצרת, שהצטרף אליה אחרי המחזור העשירי במקום אלי מחפוד, ובינתיים לא הצליח לחלץ אותה מהתחתית.

עכשיו הגיע הזמן לחשוף את החוזה של המאמן בעל השם המפוצץ, שעשוי להרוויח בארץ משכורת די נמוכה, יחסים לסטנדרטים של מאמנים זרים בישראל, כנראה בגלל חוסר הביקוש כלפיו בשוק המאמנים (אין לשכוח שגרגורי לא אימן בשלוש השנים  לפני שהגיע לנצרת).

על פי החוזה שהוגש לבקרת התקציבים, גרגורי יקבל סכום של 55 אלף דולר בלבד עד לסוף העונה. אם יעלה בידו להשאיר את הקבוצה בליגה, כנגד כל הסיכויים, הוא יקבל עוד סכום בן 15 אלף דולר.

צריך לזכור שהמס על זרים בספורט עומד על 25 אחוז בלבד, כך שעלות השכר של גרגורי עומדת על 75 אלף דולר לערך. יש לזכור גם שגרגורי מונה רק באמצע דצמבר לתפקיד, כך שהוא מרוויח נטו כעשרת  אלפים דולר לחודש. סכום מכובד, אך ודאי שלא הולם את מעמדו של שהרוויח עד לפני כשלוש שנים בערך פי ארבענ או חמש. 

גורם בכיר באחי נצרת  אמר הבוקר ל-TELESPORT כי בקבוצה אופטימיים לגבי הסיכוי להינצל מירידה: "אנחנו הולכים לפלייאוף שבו נשחק מוול קבוצות ברמה שלנו ובו הנקודות יקוזזו  בחצי. מי שירצה יותר ינצח ואנחנו מאמינים שאנחנו נחייך בסוף".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק