4

4 המלצות WINNER ליום שבת

שני משחקי רבע גמר גביע העולם, משחקי הליגה הנורבגית ומשחקי הליגה הפינית בהמלצות ה-WINNER היומיות שלנו

שבת 03 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

משחק מספר 50: ארגנטינה  -  גרמניה- X (יחס 2.95)

המשחק המרתק ביותר ברבע הגמר מפגיש שתי מעצמות כדורגל גדולות מאוד, שתיהן יכולות להגיע עד לגמר ולזכות בו, אך לצערם.. רק אחת תעשה את זה, אם בכלל. גרמניה פתחה את המונדיאל בצורה מרשימה ביותר. היא הביסה בקלותĠאת אוסטרליה בתוצאה 4:0, לאחר מכן הפסידה במפתיע 1:0 לסרביה עם טעות שיפוט נוראית שגרמה להפסד הזה. במשחק השלישי היא ניצחה את גאנה 1-0 ופגשה בשמינית הגמר את האריות של אנגליה. גרמניה עלתה ל-2:0 מרשים, אנגליה חזרה ל-2:1 ושער חוקי שלה לא אושר, מה שגרם לאנגלים להߪפרק במגרש ולהפסיד לגרמנים בתוצאה 4:1. ארגנטינה מהצד השני ניצחה עד כה בכל המשחקים שלה. היא פתחה עם 1-0 קטן על ניגריה, לאחר מכן ניצחה 4:1 את דרום קוריאה ובמשחק האחרון ניצחה עם המחליפים שלה את יוון בתוצאה 2:0. בשמינית הגמר פגשה ארגנטינה את מקסיקו וגם ארגנטינߔ כמו גרמניה, נהנתה מטעות שיפוט כששער של טבז אושר מנבדל ברור. ארגנטינה ניצחה באותו משחק בתוצאה 3:1. ארגנטינה נמצאת בכושר מדהים. הנבחרת הארגנטינאית מנצחת ברציפות בתשעת המשחקים האחרונים שלה שהם ארבעת המשחקים במונדיאל הזה ועוד חמישה משחקי ידידות לקראת המונדיאל. הגרמנים מהצד השני ניצחו בשישה משחקים מתוך השבעה האחרונים שלהם. גרמניה תחסר למשחק הזה את דה סילבה אבל גם בלעדיו יש לגרמניה סגל מרשים ביותר. שתי הנבחרות שיחקו זו מול זו במשחק ידידות לפני שלושה חודשים, ארגנטינה ניצחה 1-0 משער של היגוואין. המשחק האחרון בין השתיים במסגרת המונדיאלים היה במונדיאל האחרון, שם ניצחה גרמניה בפנדלים את ארגנטינה בשלב רבע הגמר. המשחק עצמו נסתיים בתיקו 1:1 כשארגנטינה הוליכה 1-0 משער של איילה, קלוזה השווה לגרמנים. בכל מקרה, בנוגע למשחק הזה. צפוי להיות כאן משחק מרתק. אני צופה כאן לא מעט ߔתקפות משתי הקבוצות, אני מאמין שיהיו פה לא מעט קרנות גם. בנוסף, אני לא שולל כאן כמות שערים נכבדה וההימור שלי, תוצאת תיקו בתום 90 דק'.

משחק מספר 69: פרגוואי  -  ספרד - 2 (יחס 1.30)

ארבעה משחקים שיחקה עד כה פרגוואי והיא ניצחה באחד בלבד, מול סלובקיה בשלב הבתים בתוצאה 2:0. מלבד הניצחון הזה השיגה פרגוואי שלוש תוצאות תיקו מול ניו זילנד החלשה, מול איטליה הזקנה ומול יפן המתאבדת שאותה היא עברה בשמינית הגמר רק בפנדלים. גם ספרד לא הרשימה יותר מדי בשלב הבתים כשהיא פתחה אותו ע۝ הפסד 1-0 לשוויץ' אך לאחר מכן היא התעוררה עם ניצחון דחוק 2-0 על הונדורס ו-2:1 על צ'ילה. ספרד העפילה לשמינית למשחק לא פשוט מול פורטוגל ויצאה משם מנצחת עם שער נוסף של ווייה בתוצאה 1:0. סנטה קרוז עדיין לא השאיר חותמת מוצלחת על המונדיאל הזה, גם אוסקר קרדוזו, ۗלוצה של בנפיקה והנבחרת לא ממש מרשים. בספרד מיותר להזכיר יש לא מעט כשרונות, החיבור בין צ'אבי, וייה ואינייסטה עושה פלאים בנבחרת. טורס עדיין לא נכנס טוב למונדיאל הזה וגם בלעדיו הנבחרת הספרדית עושה את העבודה. עם כל הכבוד לפרגוואי, אני לא רואה אותה מדגדגת את ספרד יותר מדי.

משחק מספר 67: רוזנבורג - סנדפיורד - 1 (יחס 1.10)

לא חושב שיש טעם להאריך במילים לגבי המשחק הזה. מדובר במשחק במסגרת הליגה הנורבגית, המשחק הזה סוגר את הסיבוב הראשון. רוזנבורג במקום הראשון בטבלה עם שמונה ניצחונותȠושש תוצאות תיקו ללא הפסדים, סנדפיורד במקום האחרון עם ניצחון בודד, שלוש תוצאות תיקו ועשרה הפסדים. רוזנבורג בית עם חמישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו, סנדפיורד הפסידה בכל שבעת משחקי החוץ שלה ביחס שערים 5-18. אי לכך ובהתאם לזאת, היחס כאן הוא 1.10, סתם יוסיף לכםȠעשרה אחוזים במתנה על כל טופס שתשלחו.

משחק מספר 68: מארייהמן - להאטי - X (יחס 2.90)

משחק במסגרת הליגה הפינית הראשונה בין שתי הקבוצות החלשות בליגה. מארייהן במקום הלפני אחרון בטבלה עם שני ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו ושישה הפסדים. להאטי במגום האחרון בטבלה כשהיא עם ניצחון אחד העונה מתוך 11 משחקים. שתי הקבוצות מפסידות בשני משחקים מתוך שלשות המחזורים האחרונים כשמארייהמן בבית משיגה תיקו אחד וחמישה הפסדים, להאטי בחוץ עם ניצחון אחד וארבע תוצאות תיקו.. היא טרם הפסידה העונה בחוץ. משחק לߐ פשוט להימור, כל תוצאה כאן היא אפשרית. אם נלך עם הסטטיסטיקה, אז נכונה לנו כאן תוצאת ביחס גבוה. אם נלך ע'פ העובדה שמדובר בשתי קבוצות מאוד חלשות, אז אני מאמין שהנקודות כאן יתחלקו. אני מסמן פה X, אבל אפשרי לגבות ב-2. 

צילום: GETTYIMAŇES

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק