חם במתחם חודורוב

הפועל תל-אביב מתחילה את ההכנות לקראת המשחקים מול אחי-נצרת, קאזאן ומכבי תל-אביב. היום מדדו האדומים את הציוד שנרכש עבורם לקראת הקור ברוסיה, כשבתל-אביב יום קיץ חם

יום חמישי 11 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
אתמול ניצחה הפועל תל-אביב בצורה חלקה, 3:0, את הפועל חיפה בקריית-אליעזר והעפילה לשלב שמינית גמר גביע המדינה. כעת לאדומים יש יומיים להתכונן למשחק הליגה מול אחי-נצרת בבלומפילד, כשלאחריו הפועל צפויה למסע משחקים קשה במיוחד.

ביום שני הקרוב תצא הפועל תל-אביב לרוסיה, שם תתמודד מול האלופה הרוסית קאזאן במסגרת הליגה האירופית. קאזאן הודחה מליגת האלופות לאחר ששיחקה בבית בצוותא עם ברצלונה, אינטר ודינמו קייב, בעוד הפועל העפילה לשלב 32 האחרונות במפעל דרך שלב הבתים עם ניצחונות גדולים על ראפיד וינה, סלטיק והמבורג.

ערן זהבי ואביחי ידין הגיעו היום אל מתחם האימונים על מנת למדוד ולדגמן קלות את הציוד שרכשה הקבוצה מחברת "למטייל" עבור הנסיעה לקאזאן, שם היום מזג האוויר עומד על מינוס 22 מעלות. ידין וזהבי לבשו את הבגדים החמים דווקא היום, כשבתל-אביב נרשמות 28 מעלות ושמש יוקדת.

ערן זהבי אמר הבוקר: "הציוד הזה יחמם אותנו שם. היום זה לא יום כל-כך טוב לצילומים, מאוד חם פה. אנו צריכים לשמור על חום הגוף שלנו במשחק, מאוד קשה לשחק בקור כזה. נקווה שגם אנחנו נוכל לשמוח כמו ב-2001 ולהוריד חולצות בסיום המשחק".

על השבועיים הקרובים המצפים להפועל אמר בקצרה: " אנחנו צריכים לעבור קודם כל את אחי-נצרת בשבת. אחר-כך נתכונן לצמד המשחקים מול קאזאן ולדרבי. יכינו אותנו למשחקים בצורה הטובה ביותר".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק