רוקיז 140 - שנה שניה 128

הרוקיז לא ניצחו כבר שבע שנים אך עשו זאת העונה עם ניצחון 128:140. ראסל ווסטברוק קלע 40 נקודות בשורות שחקני השנה השניה. עומרי כספי קלע 13 נקודות אצל הרוקיז. טייריק אוונס נבחר לMVP של המשחק עם 26 נקודות

שבת 13 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
אירועי סוף שבוע האולסטאר החלו הלילה עם משחק הרוקיז נגד שחקני השנה השניה. הרוקיז הפסידו בשבע השנים האחרונות אך השנה נראה שלרוקיז סיכוי טוב לשבור את הנאחס לאחר שהם מובילים ב12 נקודות עם הירידה למחצית. משחק הרוקיז אינו משוחק בארבעה רבעים של 12 דקות כמו משחק רגיל, אלא בשתי מחציות של 20 דקות כל אחת. 

חמישית הרוקיז כללה את : עומרי כספי וטייריק אוונס מסקרמנטו, סטיבן קארי מגולדן סטייט, דחואן בלייר מסן אנטוניו ספרס וברנדון ג'נינגס ממילווקי. על הספסל פתחו: טאג' גיבסון משיקאגו, ג'יימס הארדן מאוקלהומה סיטי ת'אנדרס, ג'וני פלין ממינסוטה וג'ונאס ג'רבקו מדטרויט פיסטונס.

חמישית שחקני השנה השניה כללה את: מייקל ביסלי ממיאמי היט, דנילו גלינרי מניו יורק ניקס, ברוק לופז מניו ג'רזי נטס, ראסל ווסטברוק מאוקלהומה סיטי ת'אנדרס ואו ג'יי מאיו ממפיס גריזליז. על הספסל פתחו: מארק גאסול ממפיס גריזליז, קווין לאב ממינסוטה טימברוולבס, אנטוני מורו מגולדן סטייט ווריורס ואריק גורדון מלוס אנג'לס קליפרס.

המשחק התנהל, כצפוי, בקצב מהיר כאשר שתי הקבוצות מנסות לעשות שואו לקהל וכבר על בשתי הדקות הראשון כספי הטביע דאנק ומייקל ביסלי השיב עם אלייהופ שהכין לו או ג'י מאיו.

שתי הנבחרות שמו דגש בעיקר על התקפה ולא התעסקו יותר מדי עם מהלכי הגנה. טייריק אוונס התראיין במחצית ואמר" אנחנו מנסים לעשות הגנה, אם הולך זה טוב. אם לא אז לא נורא".

במחצית נערכה תחרות הטבעות קטנה בין דמאר דרוזן מטורונטו ראפטורס ואריק גורדון מהקליפרס על המקום האחרון בתחרות ההטבעות הגדולה. לאחר שתי הטבעות נבחר דמאר דרוזן להצטרף לשאר המטביעים מחר בלילה.


אריק גורדון בתחרות ההטבעות. החטיא יותר מדי פעמים

המחצית השניה נפתחה גם היא בקצב מהיר מאוד והרוקיז העלו את יתרונם ל16 נקודות.
במצב של 12 דקות לסיום הצליחו שחקני השנה השניה להוריד את הפיגור ל10 נקודות ומרגע זה התחילו המאמנים, דווייט האוורד מצד הרוקיז ופטריק יואינג בצד של שחקני השנה השניה, לחשוב גם על אפשרות לנצח את המשחק. מרגע זה נראו יותר טיים אאוטים ועבירות.

למרות זאת, הפער לא הצטמצם ולקראת הסיום הבינו שחקני השנה השניה כי הם לא ינצחו וחזרו לשחק לשם ההנאה ובסיום 128:140 לרוקיז

בשורות שחקני השנה השניה בלט ראסל ווסטברוק שקלע 40 נקודות. מייקל ביסלי סיים עם 26 נקודות.

טייריק אוונס סיים עם 26 נקודות וזכה בתואר הMVP. דחואן בלייר סיים עם 22 נקודות, ביחד עם ברנדון ג'נינקס וג'יימס הארדן, וקטף 23 ריבאונדים.עומרי כספי סיים עם 13 נקודות ב24 דקות עם 5 מ14 מהשדה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק