13 המלצות WINNER ליום שני

משחקי המונדיאל יתחדשו רק מחר, אבל אנחנו נותנים לכם שפע של המלצות ממשחקי הליגות באיסלנד, שבדיה ואירלנד. הכנסו וצפו בהמלצות ה-WINNER

יום שני 05 יולי 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

משחק מספר 16: סלפוס - בריידבליק

סלפוס במקום העשירי בטבלה בכושר מזעזע עם חמישה הפסדים רצופים. היא תארח היום את בריידבליק, השלישית בטבלה שמגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות רצופים ושלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. סלפוס חלשה מאוד, מתקשה מאוד לפתח משחק ומול בריידבליק שנראית לא רע, היא תפסיד.  ההימור: 2  (יחס 1.55)

ļp>משחק מספר 17: פראם - ואלור

פראם במקום הרביעי בטבלה והיא אחרי שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים ועם הפסד אחד מפתיחת העונה. ואלור מהצד השני עם הפסד במחזור הליגה האחרון ועם נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים. ואלור ניצחה בשלושה Ӟפגשים מארבעת המשחקים האחרונים בין השתיים שהיו בפראם. פראם ניצחה רק פעמיים מתוך חמשת המשחקים האחרונים שהיא אירחה את ואלור. הולך להיות משחק צמוד מאוד לדעתי, אני לוקח פה את היחס הגבוה ומסמן 2. ההימור: 2 (יחס 2.80) 

משחק Ӟספר 10: גאלווי יונייטד - בריי וונדרס

גאלווי במקום השמיני בטבלה עם הפסד במחזור הליגה האחרון 4-2 מול המוליכה סט. פטריק. היא תארח היום את בריי וונדרס, אחת הקבוצות החלשות בליגה שמדורגת במקום האחרון עם ניצחון אחד בלבד מפתיחת העונה ו-13 הפסדים̮עד כמה שגאלווי היא חלשה העונה, בבית היא צפויה לנצח את בריי ולכפר על ההפסד הלא נעים מהמחזור האחרון. ההימור: 1 (יחס 1.25)

משחק מספר 11: דונדלק - דרוגהדה יונייטד 

דונדלק מדורגת במקום החמישי בטבߜה כשהיא בהתדרדרות. היא מפסידה בשלושת המחזורים האחרונים והיא תארח היום את דרוגהדה שבמקום הלפני אחרון בטבלה כשזו משיגה ניצחון חשוב במחזור האחרון, 1-0 על יו.סי דבלין. ניצחונה האחרון של דרוגהדה על דונדלק היה לפני ארבע שנים במסגרת גביע. העונה ניצחה דונדלק בדרוגהדה בקלות בתוצאה 3:1. נתון נוסף. בארבעת המשחקים האחרונים בין השתיים, הובקעו יותר מארבעה שערים למשחק. אני מסמן כאן 1. ההימור: 1 (יחס 1.35)

משחק מספר 12: יו.סי דבלין - בוהמיינס

דבלין מדורגתĠבמקום השישי בטבלה עם שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את בוהמיינס שבמקום השלישי בטבלה כשזו משיגה לסירוגין שני ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו בחמשת המחזורים האחרונים ואם נמשיך בנתון הסירוגין, היא צפוייה לנצח היום. דבלין ניצחה לאחרונה את בוהמיߙנס לפני שלוש שנים, מאז שיחקו הקבוצות שש פעמים, בוהמיינס ניצחה בחמישה משחקים. האורחת קבוצה טובה יותר ולמרות שדבלין אחרי ניצחון יפה, להערכתי היא תפסיד היום במגרשה לקבוצה טובה ממנה. הייתי מגבה פה ב-X. ההימור: 2 (יחס 1.65)משחק מספר 13: פינגל - סליגו רוברס

פינגל מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשהיא משיגה נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סליגו רוברס שמגיעה אף היא למשחק היום אחרי תיקו והפסד בשני המחזורים האחרונים. פינגל משחקת בבית סביר והיא משיגה מאזן של 4-2-2, סליגו מהצד השני מסיימת בחוץ בחמש תוצאות תיקו מתוך תשעה משחקים. צפוי להיות משחק שקול לדעתי, ואני מסמן כאן X. ההימור: X (יחס 2.90)

משחק מספר 14: שמרוק רוברס - סט. פטריק

שמרוק במקߕם השני בטבלה עם ניצחון במחזור האחרון זאת אחרי ארבע תוצאות תיקו לפני כאן, היא תארח היום את מוליכת הטבלה סט. פטריק כשזו אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. לסט. פטריק יש משחק חסר עוד כך שאם היא תנצח היום היא תפתח פער של חמש נק' עם משחק חסר. בסביבובȠהקודם ניצחה שמרוק בסט. פטריק 2:1, בעונה שעברה ניצחה סט. פטריק בשני המפגשים. פטריק קבוצה מצויינת כשבחוץ היא משיגה מאזן של 3-3-2, שמרוק בבית משיגה מאזן של 3-4-2. צפוי להיות משחק צמוד ואני מסמן כאן X, עם נטייה קלה ל-1. ההימור: X (יחס 2.75)

משחק מספר 4: אוסטרס - טרולהטן

אוסטרס במקום ה-13 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את סוגרת הטבלה טרולהטן שמפסידה גם היא בשני משחקים ברצף אך מפתיחת העונה היא מנצחת רק פעם אחת בלבד בניגוד לאוסטרס שניצחה בארבעה משחקים. אוסטרס בבית משיגה מאזן של 2-1-3 לעומת טרולהטן שבחוץ משיגה מאזן של שתי תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. לפני שנתיים שיחקו השתיים ביחד בליגה השלישית.אוסטרס ניצחה בבית בקלות 4-0. יש מצב שנראה היום תוצאה דומה. <

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק