טורס יישאר באנגליה, אבל לא בליברפול

אנטוניו מרטין, סוכנו של פרננדו טורס מאשר שחלוצה של לߙברפול נמצא בדרך החוצה מליברפול. צ'לסי ומנצ'סטר סיטי כבר הגישו הצעה לחלוץ, שבינתיים מאכזב במונדיאל בדרום אפריקה

יום שני 05 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 על פי דיווחים בתקשורת האנגלית הבוקר, פרננדו טורס, חלוצה של ליברפול ונבחרת ספרד נמצא בדרך החוצה מאנפילד ו"שוקל מעבר לקבוצה אחרת בפרמייר-ליג&ɱuot;. כך על פי סוכנו של השחקן.

צ'לסי או מנצ'סטר סיטי, אחת מהקבוצות העשירות הללו הן המועמדות הרציניות לקלוט את טורס, שלא מרשים במונדיאל בדרום אפריקה ומתקשה לחזור ליכולת המעולה שלו לפני הפציעה.

אנטוניו מרטין, סוכנו של טורס אמר היום̺ "סביר מאוד להניח שטורס יישאר בפרמייר-ליג אבל אני לא יכול להגיד שזה יהיה בליברפול. אנחנו עובדים כרגע על עתידו, אבל אני לא יכול להבטיח כלום כרגע".

גם ברצלונה, הוזכרה כמועמדת לרכוש את טורס, אולם מרטין סוכנו שלל את האפשרות הזו: "בۨצלונה לא תקרא תיגר על צ'לסי בהצעה הכספית על החלוץ. בארסה רכשה כבר את דויד וייה ואת הרכש הבא היא תעשה באחת העמדות בקישור ולא תשקיע בחלוץ נוסף".

רוי הודג'סון, המאמן החדש של ליברפול שהחליף בתפקיד את ראפה בניטס הספרדי כבר הצהיר שהוא יעשה הכוۜ כדי לשמור על טורס וג'רארד בקבוצה, אולם ליברפול נמצאת בחובות כבדים מאוד והצעה כספית מפתה של צ'לסי או הסיטי, תסלול את דרכו של טורס החוצה מהמועדון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק