המטרה היא להגיע לאירופה

אבי נמני, מנג'ר מכבי ת"א הציב מטרות אחרי ה-1:4 הגדול על הפועל ר"ג. על הדרבי אמר נמני: "מעבר ליוקרה, מדובר בעוד 3 נקודות שאנחנו צריכים לקחת". יובל נעים: "עשינו טעויות ושילמנו"

שבת 13 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

מכבי ת"א שוב עשתה זאת. החבורה של אבי נמני ממשיכה את הכושר המצויין שלה ורגע לפני הדרבי השיגה ניצחון ליגה נוסף, 1:4 בחוץ על הפועל ר"ג הדועכת.

מכבי, שהעפילה בשבוע שעבר לשמינית גמר הגביע אחרי ניצחון על מכבי נתניה, מגיעה לדרבי בשבוע הבא בכושר שיא, אך עם דאגה לגבי עמנואל מאיוקה, שנפצע במשחק והוחלף ע"י מאור בוזגלו.

אבי נמני, המנג'ר המנצח שמח על הניצחון, אך דואג למאיוקה: "ראיתי הרבה דברים טובים במשחק של מכבי. הפציעה של מאיוקה קצת מעיבה על שמחת הניצחון אבל אין מה לעשות".

על הדרבי בשבוע הבא אמר נמני: "זה דרבי ויש בו המון יוקרה, אבל בשורה התחתונה ניצחון בדרבי זה גם 3 נקודות ולא יותר. המטרה שלנו היא להגיע לאירופה ואני שמח שאנחנו במקום השני".

יובל נעים, מאמן המפסידה אמר: אני חושב שבחצי הראשון שיחקנו מצויין, אבל שוב הפסדנו. יש הרבה דברים שאנחנו צריכים לתקן. ב-1:2 במקום לחזור למשחק, אנחנו סופגים את השלישי ואלו דברים שנצטרך לתת עליהם את הדעת.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק