בלעדי: נמני עשה סולחה בין אוהדי מכבי תא

אבי נמני פנה לארגוני האוהדים של מכבי ת"א" האולטראס והשחקן ה-12, וביקש מהם לסיים את הסכסוך לפני הדרבי, אחרי 5 שנים. הקהל של מכבי שוב מאוחד

שבת 13 פברואר 2010
שלמה חסיד
 סולחה בין אוהדי מכבי ת"א, לאחר שמנג'ר הקבוצה, אבי נמני, פנה לראשי ארגוני "האולטראס" ו"השחקן ה-12", וביקש מהם להתפייס לפני הדרבי הקרוב, כדי שהקבוצה תהנה מהגיבוי המלא שלהם.

שני האירגונים מסוכסכים קשות ב-5 השנים האחרונות, אולם לא יכלו להמרות את פיו של נמני, שיש לו מילת ברזל בין האוהדים. אורי משיח ושי מזרחי, מראשי האולטראס, אישרו את סיום הסכסוך באופן בלעדי ל-telesport: "כשאבי ביקש, מיד הסכמנו. הדבר החשוב הוא שמכבי את התמיכה ואנחנו נקווה שזה יוביל לתוצאות טובות".

כבר לפני חודשיים פירסמנו כי 200 אוהדי מכבי תל אביב המזוהים עם השחקן ה-12 הגיעו  לקרית שלום במטרה לסיים את הנתק מול המועדון. 

האוהדים נפגשו עם עוזי שעיה, תלו שלטי תמיכה בקבוצה ובכוונתם להגיע למשחקי מכבי ת"א. הסולחה התעכבה והגיעה, כאמורף הערב.

חרם ארגון השחקן ה-12 החל כבר בתחילת העונה כאשר נמנעו האוהדים המזוהים עם הארגון מהגעה למשחקי הקבוצה, אחרי שתלונות שלהם על אלימות ביציעים לא זכתה למענה, לטענתם, מצד המועדון. 

יש לציין כי מאבק דומה באלימות מתקיים גם בהיכל יד אליהו בכדורסל, שם ארגוני GATE 11 ו-הלב הצהוב גם הם מתלוננים כנגד אותם גורמים אלימים מהכדורגל.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק