רובינסון עשה היסטוריה, כספי הפסיד בחיובים

נייט רובינסון מהניקס, זכה הלילה בפעם השלישית ברציפות בתחרות ההטבעות. פול פירס ניצח בתחרות השלשות וכספי שלנו, שעשה את שלו כבר אתמול במשחק הרוקיז, הפסיד בחיובים

יום ראשון 14 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
הלילה, יגיע שבוע האולסטאר ב-נ.ב.א לשיאו עם משחק האולסטאר בין נבחרת המערב לנבחרת המזרח. אך רגע לפני השיא, נשברו הלילה כמה שיאים, במיוחד מצידו של נייט רובינסון, הגארד נמוך הקומה אך האתלטי להפליא של הניקס, שזכה בתחרות ההטבעות בפעם השלישית ברציפות.

עומרי כספי שלנו, שרשם אתמול היסטוריה ושיחק באולסטאר של הרוקיז, סיים אחרון בתחרות החיובים והשאיר את התואר לקווין דוראנט, שניצח עונה שניה ברציפות. פול פירס מבוסטון, זכה בתחרות השלשות  וסטיב נאש מפיניקס בתחרות הכישורים האישיים.

תחרות החיובים:

התחרות בה השתתף הנציג הישראלי עמרי כספי, היתה תחרות החיובים. עוד "המצאה אמריקאית", בה כספי לא הצליח כל כך להטביע את חותמו. הרוקי מסקרמנטו, לא הצליח לקלוע את זריקותיו הראשונות והיה המתחרה הראשון שנפסל.

לאחר פסילתו של כספי, נותרו בתחרות ראז'ון רונדו מבוסטון וקווין דוראנט מאוקלהומה. דוראנט, שרושם את עונת חייו ב-נ.ב.א היה זה שניצח גם בתחרות החיובים, עונה שנייה ברציפות.
  
תחרות השלשות :

אם הייתם לוקחים את פול פירס כמה שנים אחורה לשנת 2002, לא היה בטוח שהיה מסכים להשתתף בתחרות זאת שוב, בשנה זאת קלע פירס רק 8 נקודות והיה קרוב לשבירת השיא השלילי בתחרות השלשות.

 הלילה 8 שנים אחרי ניצח שחקנה של בוסטון ללא קושי רב בגמר את סטפן קארי שסיים עם 17 נקודות, ואת ציאנסי בילאפס שסיים עם 14 נקודות, פירס עצמו סיים עם 20 נקודות כשהוא קולע את כל חמשת הכדורים שמביאים ניקוד כפול.

תחרות ההטבעות:

דווקא התחרות שאמורה להיות אירוע השיא של הערב די איכזבה. מי שלא איכזב והפך לראשון בהיסטוריה שמנצח בתחרות זאת 3 פעמים ברציפות הוא נייט רובינסון ה"ננס" מהניקס.

מי שהגיע לגמר מול רובינסון היה הרוקי של טורנטו דמאר ד'רוזן שללא ספק זכה בהטבעה של הערב שקפץ מעל חברו לקבוצה בדרך לניקוד מושלם של 50 נקודות. בסופו של דבר  מי שהעניקו לרובינסון את הניצחון היו הקהל שבחרו בו ברוב של 51%.

צילום: גטי אימג'

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק