מכה למכבי. מאיוקה ייעדר מהדרבי

חלוצה הזמבי של מכבי ת"א, שנפצע אתמול במהלך המשחק מול הפועל ר"ג, סובל מקרע חלקי בשריר הירך וייעדר שלושה שבועות. גם ראלדס, אילייב, דור מלול, טומאסיץ' וייני צפויים להחמיץ את הדרבי. מסתמן: שופט זר בדרבי

יום ראשון 14 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

המוראל הגבוה במכבי ת"א בעקבות הניצחון אתמול 1:4 על הפועל ר"ג, דעך מעט הבוקר, אחרי שהתברר שעמנואל מאיוקה, החלוץ הזמבי סובל מקרע חלקי בשריר הירך וייעדר כשלושה שבועות מהמגרשים.

מאיוקה, נפצע אתמול בדקה ה-33 במהלך משחק הניצחון מול הפועל ר"ג והוחלף ע"י מאור בוזגלו.  בבדיקות שעבר הבוקר החלוץ, נמצא שהוא סובל מקרע קטן בשריר הירך האחורי, מה שישבית אותו לשלושה שבועות לפחות.

המשמעות היא שמאיוקה ייעדר מהדרבי הגדול של ת"א וזו מכה לא קטנה לאבי נמני, במיוחד לאור כושרו של מאיוקה לאחרונה.  הפציעה של מאיוקה מתווספת לפציעות של ראלדס, דור מלול, איביצ'ה אילייב ואיגור טומאסיץ, שצפויים להחמיץ את הדרבי כמו גם שירן ייני המוצהב.

מכת הפציעות באה לאבי נמני דווקא בתיזמון בו הקבוצה שלו נראית מצויין. מכבי תגיע לדרבי בכושר שיא אחרי שישה ניצחונות ליגה רצופים ואחרי ההעפלה לשמינית גמר הגביע, אך כעת אבי נמני יצטרף לתמרן בין כל הפצועים שלו ולאלתר הרכב חזק מול הפועל ת"א.

בתוך כך, בהתאחדות לכדורגל פועלים להבאתו של שופט זר, ככל הנראה מגרמניה כדי שזה ישפוט בדרבי של תל-אביב.

אחרי הניסיון המוצלח עם השופט הקפריסאי בעונה שעברה, בהתאחדות לא רוצים שהדרבי יוכרע בטעות שיפוט ופועלים להבאתו של השופט הגרמני, כדי שינהל ללא דופי את הדרבי ויהווה דוגמא לשופטים הישראלים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק