כל שנה הם עושים לנו בעיות

דרק שארפ חושש מלובליאנה, היריבה של מכבי ת"א ביום חמישי ביורוליג. ספאחיה: "עכשיו עם טל אנחנו יותר טובים ויותר מנוסים"

יום רביעי 24 ינואר 2007
שלמה חסיד
מכבי ת"א המריאה לפנות בוקר ללובליאנה, לקראת המשחק ביום חמישי מול אולימפיה המקומית ביורוליג. אם מכבי רוצה לשמור על המקום השני בבית, המוביל להגרלה נוחה יותר בשלב הבא, היא חייבת לנצח את המשחק.

מאמן הקבוצה, נבן ספאחיה: "אנחנו מתכוננים כמו תמיד. משחק מאד חשוב ואם ננצח יש לנו צ'אנס לסיים במקום השני. ברומא ובבדאלונה היינו מאד קרובים, עכשיו אני מקווה שיהיה הרבה יותר טוב. עכשיו עם טל אנחנו יותר טובים ויותר מנוסים".

עוזר המאמן, גיא גודס: "בשבועיים האחרונים לובליאנה מאד טובים. הם חזקים בבית למרות ששני שחקנים עזבו. הם הביאו שני שחקני חיזוק. הם ניצחו את ציבונה באדריאטית, ככה שזה לא יהיה קל. הם משחקים ביית עם המון אנרגיות. אנחנו הולכים על המקום השני ואנחנו צריכים לעשות את העבודה".

דרק שארפ: "לובליאנה אחד המקומות הקשים לנצח בהם. כל שנה הם עושים לנו בעיות, אני מקווה שמחר נעשה את זה יותר קל. תהיה הפתעה גדולה אם לא ננצח. בעצם, כל פעם שאנחנו מפסידים זאת הפתעה. המשחק הזה לחלוטין בידיים שלנו".

ליאור אליהו: "על פניו זה נראה קל, אבל זה בכלל לא קל. זה מגרש מאד קשה ויותם יכול להעיד על כך. התכוננו טוב למשחק והיה לנו משחק טוב בראשל"צ, אנחנו ממשיכים הלאה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק