קומאן: לא מעוניין לאמן נבחרת

רונלד קומאן הבהיר לומטל'ה שפיגלר כי הוא אינו מעוניין באימון נבחרת ישראל מאחר ואלקמאר מחייבת אליו כספית וכי הוא בספק אם משפחתו תרצה לעבור אל ארץ הקודש. רייקארד ירד כמעט סופית מהפרק

יום ראשון 14 פברואר 2010
דורון ברגר

רונלד קומאן, המאמן ההולנדי המצליח, נפגש היום (ראשון) עם מוטל'ה שפיגלר, נציגו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון, וקיבל פניה רשמית לאמן את נבחרת ישראל. 

קומאן שמע את הדברים אך הבהיר לשפיגלר כי הסיכויים שהוא יסכים למשרה הינם קלושים ביותר. 

רונלד קומאן אמר לעיתונאים הולנדים: "ההצעה מישראל מעניינת. זהו אתגר גדול ונבחרת ישראל זכתה בבית נח שממנו אפשר להעפיל אל אליפות אירופה, אבל אני מחויב כספית לאלקמאר שחייבת לי כסף. האמת היא שאני מסופק אם בני משפחתו ירצו לעבור לישראל".

סוגיית המגורים בישראל היא סוגיה קריטית עבור קומאן כמו גם עבור מאמנים נוספים בהם מעוניין אבי לוזון. מתברר שמרבית המאמנים שרוצים לאמן נבחרת בדרג של ישראל לא מעוניינים כלל לגור בארץ הקודש אלא לצפות בקלטות וידאו, להגיע למשחקים מרכזיים ולמנות נציגים מטעמם שיצפו במשחקי הליגה. עם זאת, אבי לוזון הבהיר כי חד משמעת המאמן הבא יגור בישראל.

פרנק רייקארד חזר ואמר היום כי הוא מחויב לגלאטאסראי לעונה הבאה וגם כך הפערים הכספיים בין הצדדים גדולים מאוד. לפיכך מועמדותו ירדה כמעט סופית מהפרק. רוברטו דונאדוני הוא בעל הסיכויים הטובים ביותר לאמן את נבחרת ישראל.

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק