המזרח ניצח בדרמה ענקית

שחקני המזרח הובילו לאורך רוב המשחק עד לדקה האחרונה בה הצליחו שחקני המערב להשוות. במצב של 139:141 למזרח, כרמלו אנטוני החטיא שלשה והמזרח שוב מנצחים באולסטאר. דוויין ווייד נבחר ל-MVP

יום שני 15 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 במגרשה של הדאלאס קאובויס, שיחקו הלילה שחקני האולסטאר באירוע שסיים את סוף השבוע המסורתי בליגת הNBA.

המזרח עלו עם דוויין ווייד, ג'ו ג'ונסון, דווייט האוורד, לברון ג'יימס וקווין גארנט. על הספסל פתחו: כריס בוש, רג'ון רונדו, ג'ראלד וואלאס, דרק רוז, אל הורפורד, דייויד לי ופול פירס.

המערב עלו עם: כרמלו אנטוני, סטיב נאש, אמארה סטודמאייר, דרק נוביצקי וטים דאנקן. על הספסל פתחו: דרון וויליאמס, צ'ונסי בילאפס, פאו גאסול, קווין דוראנט, זאק רנדולף, כריס קיימן וג'ייסון קיד.


ארנולד שוורצנגר הלילה בדאלאס

בדומה למשחק הרוקיז בליל שישי, גם כאן באופן מסורתי, נרשם סקור גבוה מאוד בסיום, אך בניגוד ליום שישי, הפעם ההגנות הפכו להיות חלק חשוב מאוד מחלקים מסויימים במשחק ובמיוחד בסיום. בניגוד למשחק הרוקיז מול השנה השניה, נראה כי כל צד רצה מאוד לנצח ולא רק לתת שואו לקהל הענקי שהגיע.

המערב פתחו את המשחק בצורה טובה יותר ושלטו ברוב שלבי הרבע הראשון אך בדקות האחרונות של רבע היו אלו שחקני המזרח, בראשותם של דוויין ווייד וכריס בוש, שהפכו את התוצאה ובסיום הרבע הראשון 34:37 למזרח.

המזרח רצו ליתרון דו ספרתי ברבע השני, יתרון בו החזיקו עד לדקות האחרונות של המשחק.. להפסקה ירדו הקבוצות בתוצאה של 69:76 למזרח.

גם ברבע השלישי ניסו שחקני המערב לחזור אך לא יכלו לעצור את לברון ג'יימס ודווייט האוורד שהלהיבו את הקהל עם הטבעות מרהיבות. בסיום הרבע המזרח הובילו 

הרבע האחרון התאפיין בסגירת הפער של שחקני המערב. ברבע הזה נטשו השחקנים את השואו לקהל והתמקדו בניצחון במשחק. המשחק קיבל צורה של מלחמה על כל כדור ועל כל נקודה, כאילו היה מדובר במשחק על האליפות. 5 שניות לסיום, במצב של שוויון 139, כריס בוש עלה לקו לאחר שספג עבירה מצ'ונסי בילאפס. בוש לא נלחץ וקלע את שתי הנקודות. המערב חזרו מהטיים אאוט עם כוונה לנצח את המשחק אך כרמלו אנטוני החטיא את ניסיון השלשה והמזרח ניצחו בסוף 139:141.

דוויין ווייד נבחר לMVP של המשחק כאשר סיים עם 28 נקודות ו11 אסיסטים. לברון ג'יימס סיים עם 25 וכריס בוש מהספסל סיים עם 23.

במערב בלט כרמלו אנטוני עם 27 נקודות. דרק נוביצקי קלע 22 נקודות מול הקהל הבייתי וצ'ונסי בילאפס הוסיף 17 מהספסל.


קובי בראיינט. בלט בהיעדרו

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק