קשיים בהעברתה של עירוני אלאהלי ג'ת בבקרה

הקבוצה שהרשימה מאוד בליגה א' מתקשה לעבור בבקרה התקציבית מאחר והיא מתקשה להשיג את הערבויות הדרושות. את הסיבה תולים בקבוצה בעצם העובדה שאצטדיון השלום בעיר אינו מאושר לליגה הלאומית. אלמדון שוחרר

יום חמישי 08 יולי 2010
גיא גולדפרב

 העולה החדשה לליגה הלאומית, אלאהלי ג'ת מתקשה לעבור בבקרה התקߦיבית מאחר והיא מתקשה להשיג את הערבויות הדרושות. משקיע פוטנציאלי שהיה אמור להגיע קיבל "רגלים קרות" כששמע על העלויות.

את הסיבה תולים בקבוצה בעצם העובדה שאצטדיון השלום בעיר אינו מאושר לליגה הלאומית בשל התאורה. עלות השיפורים נאמדת ב-800 אלףĠ₪, סכום אותו העירייה אינה מוכנה להשקיע.
עקב כך, סוכם כי הקבוצה תשחק בעילוט מה שיעלה לה באומדן גס כ-200 אלף ₪ עלויות השכרה ואבטחה וזאת מבלי לקחת בחשבון את ההסעות. נזק עקיף עשוי לגרום המעבר למספר הצופים שאמורים להגיע למשחקיה של ג'ת. "אם באצטדיון ߑאום אל פאחם ציפינו לאלף בממוצע הרי שבעילוט לא יגיעו יותר מ-300 במקרה הטוב. אם נחבר את עלות ההשכרה והאבטחה נגיע לסכום כולל של כחצי מליון שקל, כמעט שליש מגובה הערבות.", אמר נביל חלוק יו"ר הקבוצה.

בשל הקיטון הצפוי בתקציב התירה הקבוצה את ההӡכמים עם השוער, תום אלמדון והבלם רמי חליס שסיכמו עקרונית. הזרים, אבימו אנדרסון ששיחק באחי נצרת וג'וזף אטצ'י ששיחק במכבי ב"ש סיכמו ויצטרפו לאימונים בשבוע הבא. הקבוצה תשכיר עבורם דירה בעפולה.

בנוסף אליהם הצטרפו אמיר אבוערר ששיחק בעונה שעברה ביריߑה העירונית, הפועל עירוני והשוער גיל אופק ששיחק אף הוא באחי נצרת.

"אני מקווה כי עד ה-15 לחודש הקבוצה תעבור בבקרה ותירשם לליגה", אומר חלוק. המשחק הרשמי ההיסטורי הראשון של הקבוצה יהיה ב-7 לאוגוסט מול הפעול נצרת עילית במסגרת בית א' של גביע הۘוטו.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק